Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a Valdoxan...

Mi a véleményetek a Valdoxan gyógyszerről? Szedte itt valaki? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem és szedem. Mire vagy kíváncsi konkrétan? Én egy másik gyógyszer mellett szedem, a Valdoxan segít, hogy normálisan fel tudjak kelni, ne pedig fáradtabban ébredjek, mint amikor lefekszem. Úgy érzem, javította az energiaszintemet és a kedvemet, de csak mérsékelt módon, nem durván - nem úgy kell elképzelni, mint valami nagyon durva antidepresszánst, amitől majd aztán felpörögsz. Nekem azt mondta az orvosom, hogy ettől nem lehet függőnek lenni, mert egyszerűen nem egy olyan szer, ráadásul nagyon hamar kiürül a szervezetből.
2014. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szedem, de én meg 2másikat szedek mellette és mivel majdnem egyszerre kezdtem őket szedni, ezért nem igazán tudom mi a valdoxan hatása. Viszont amit az előző mondott, azt megerősíthetem, nálam is jelen van ilyen fajta javulás.
2014. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!