Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 éves kor alatt az állam...

18 éves kor alatt az állam fizeti a pszichiátert?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
18 éves kor felett is, hogyha van társadalombiztosításod vagy nappali tagozaton tanulsz munkaviszony nélkül 25 éves korodig. Természetesen ez a magánrendelésekre nem volnatkozik, de az 18 éves kor alatt sem ingyenes. Biztos, hogy pszichiáterre gondoltál és nem pszichológusra? A külföldi filmekben ez általában nincs rendesen lefordítva. A pszichiáter orvos, gyógyszert ír fel és kezelést, a pszichológus a kanapén fekvős-beszélgetős...
2010. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szakorvosi rendelőben a pszichiáter ingyenes. Nem kell hozzá háziorvosi beutaló sem. Időpontot kell kérni, és elmenni a rendelésre. Szükség esetén, javasolhat pszichológust is. Így ez is ingyenes. Azt nem tudom, hogy kiskoruak, a felnőtt szakrendelésre kell menjenek, vagy van külön gyermekrendelés is. Hívd fel a helyi szakrendelőt, és kérdezd meg.
2010. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hu de jó!

Már 45%-nál járok. 50% jár a kezdőknek. Én valahol nagyon elrontottam. Isten bocsássa meg nekem.

2010. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan az igazgató bácsi gyereke osztályoz.

Pittike! Legalább annyit adjál meg, hogy vagy igazat írok, vagy hazudok.

2010. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!