Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a tapasztalatotok a piracet...

Mi a tapasztalatotok a piracetam tartalmú gyógyszerek (pl. Nootropil ) memóriajavító hatását illetően?

Figyelt kérdés

45-50 alatti hozzászólók véleménye érdekel, akik az indikáción túl vesznek magukhoz piracetamot. Ez utóbbi egy teljesen legális gyógyszer, a gp felírja, és vényre kiadják. Nekem olyan kettős volt: nagyobb mennyiségben közepesen-erősen növeli az emlékezőtehetséget, kisebb dózisok pl. az általában javallt 1-2 tab. nem ütik meg a mércét.

szóval olyanok is írjanak, akik teszem azt 21 évesek, csak már volt tapasztalatuk vele.



2014. nov. 3. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
10 gnál aktív az anyag, és szellemi munkát kell csinálni mellette hogy észrevedd a hatását... nontoxikus anyag akármennyit beszedhetsz belőle. én 2x1200mgot szedek. a felszívódás jobban növekszik ha mozsárban összetöröd és feloldod vízben de viszont írtó keserű... én rendelni fogok hozzá kolin bitartarát port mert úgy jobban hat és a fejfájást is megszünteti ami a szer egyik mellékhatása azonban nem mindenkinél jelentkezik
2016. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!