Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvosok, gyógyszerészek!...

Orvosok, gyógyszerészek! Tudnátok ajánlani olyan memóriajavító készítményt, ami hosszú távon is szedhető, természetes összetevőkből készült, és nagyon hatékony?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy (bár csak 22 leszek) sajnos borzalmasan rossz a memóriám, hiába tanulok meg bármit, 1-2 hét múlva szinte már teljesen el is felejtem, pedig próbálok a tananyagra koncentrálni...


Mit javasolnátok?

Előre is köszönöm !



2013. jún. 24. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul tanulsz. Amúgy magnézium, bár nem vagyok gyógyszerész.
2013. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Viccen kívül: a leghatékonyabb memóriajavító a pszichoterápia. Felszínre hozza a memóriaproblémáid mögötti valódi okokat. Minden más csak tüneti kezelés - ezért nem ér egy idő után semmit.


Másrészt a jó memória adottság. A rosszat lehet egy picit fejleszteni, de csodákat semmitől se várj.

2013. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

régebben nagyon jó volt a memóriám, semmi gondom nem volt vele...4-5 éve kezdett romlani, most pedig ott tartok, hogy néha nem emlékszem arra, mit akartam csinálni fél perccel azelőtt... :/

2013. jún. 24. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
De ismerős... :/ Ezzel küzdök 5 éve...
2013. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es voltam:


Na látod? Ha eredetileg jó a memóriád, akkor a memóriavesztés és - romlás annak a jele, hogy pszichésen kicsit (vagy jobban) meg van terhelve.

2013. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:

Pszichológus nem ártana. Én szedek egy tuti memóriajavítót, de sajnos a nevét elfelejtettem :-)

Ha rendszeresen iszol, akkor attól lehet gondod.

2013. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2.,5-nek igaza van. Sokan nem gondolnak rá,de főleg a fiatalkori memóriavesztések mögött,a legtöbbször pszichés túlterhelés áll.
2013. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igazatok lehet ezzel a pszichológussal...mindenképp elmegyek egyhez :)

várom a további kommenteket, az eddigieket nagyon köszönöm! :)

2013. jún. 24. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért komplexen érdemes ezt a memória-problémát megvizsgálni. Lehet, hogy rossz módszerrel tanulsz. Van egy jó könyv, a Tanulás tanítása, ezt ajánlom.
2013. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!