Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Piracetam tartalmú gyógyszert...

Piracetam tartalmú gyógyszert (Nootropil 1200), lehet folyamatosan, tehát nem kúra szerűen szedni, folyamatos mentális terhelés esetén? (Tanulás, Önképzés)

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

100db-os kiszerelés után(az napi kettőnél is másfél hónap) illik picit megállni.De ezt nem te dööntöd el hanem a doki nem fog többet felírni.

Aúgy nemtudom de én egésznap csak aludnék tőle.Pedig ez nem feltűntetett mellékhatás nem tudom ki hogy van vele de engem szörnyen álmosít.

2013. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt éreztem, hogy folyamatosan aludnék, de semmi serkentő hatás... :/
2013. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is álmos vagyok tőle. Próbáltam a Reegrint, megszűntek tőle az alvás-problémáim. Átálltam Memoril tablettára, attól is alszom. Ez vajon csak kezdetben lesz így, vagy így is marad? Egyáltalán nem tudok így tanulni :(
2015. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Máté36 válasza:
Én egy heze szedem 2x1200-at, de eddig nem érzem hatását. Azon kívűl, h meg nem igazán tudok aludni. 2-3x felébredek, 5h.kor ébredek, nap közben pedig ásítozok. Én úgy tudom, fél évente kell felülvizsgálni a szedését. Én 1 hónapot tervezek, főleg a nemalvás miatt.
2015. nov. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet folyamatosan szedni semmi bajod nem lesz tőle, főleg ha kolin bitartarátot is szedsz mellé ez megnöveli a hatását és fejfájásod se lesz tőle mivel a piracetám kolinergikus, nagymennyiségű kolint használ fel a szervezetből és ezt pótolni kell. tirozin aminósavat is szedhetsz mellé. az álmosság azért jelentkezik mert alapjában véve az alvás alatt regenerálódik a szervezeted, az agyad jobban működik tőle, így próbál a szervezeted hozzászokni az új neurokémiádhoz. Én 7ezer mg-ot is beszedtem belőle, nem lett semmi bajom, ez non toxikus anyag, illetve neuroprotektív. 10 g-ot szedhetsz belőle ez az anyag 10 g-nál aktív semmi bajod nem lesz tőle
2016. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!