Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám hatásosan levezetn...

Hogy tudnám hatásosan levezetni a felgyűlt feszültséget?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy satura igyam magam, de nem is arra ami a neten található sok helyen, hogy aromafürdő meg hasonló bziságok. Tehát valami értelmes emberi dologra gondolok.

2014. nov. 5. 08:43
 1/9 anonim válasza:
Sport
2014. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Titusztitusz ***** válasza:
Valami számodra kellemes hobbi a megoldás...Gondolkozz el azon, hogy MI AZ A TEVÉKENYSÉG amit szeretel csinálni hobbiszinten, és csináld mindig azt, ha túlságosan feszültnek érzed már magad...
2014. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az intenzív sport kiváló erre.
2014. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 manó1235 ***** válasza:
Fuss pl :)
2014. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sport,szauna(a legjobb,utána tök jó kedved lesz)
2014. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor valóban nagyon jó a box-zsák, a súlyemelés, a futás, és hasonlók.

Ha lány vagy:

- végy elő egy kispárnát + egy söprűt, kezdd el püfölni vele "azt, akire éppen dühös vagy", közben alaposan mondd meg neki a magadét = add ki magadból a dühödet-mérgedet. Ha panelban laksz, nem árt előtte a rádiót alaposan felhangosítani

- végy elő egy db-ka papírt-tollat, kezdj el levelet írni az illetőnek. Írd ki magadból mindazt ami benned van, még további 2 napig hozzá-írogatod ami eszedbe jut sérelem, stb. Majd a WC-csésze fölött égesd el, és húzd le!

2014. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó válaszoló, miért érzed úgy, hogy a nők idióták? Én inkább futok és püfölök boxzsákot vagy bármi mást, de ha egy kitalált embernek írt levelet kéne a wc-csésze fölött elégetnem feszültséglevezetésképp, szerintem inkább magamat gyújtanám fel vagy amennyire szánalmasnak látnám kívülről tettemet, a wc-csészébe fojtanám magam.
2014. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Miért lennék én és a többi nő is idióta, csak azért mert eszembe sem jutott, hogy a nőknek is talán a box-zsák jönne be.

De ha te nő létedre azt akarod püfölni mérgedben, hát tedd azt. A legtöbb nőnek elegendő, ha kiírja, kisírja, stb. stb. az éppen összegyűlt indulatait, és nincs szüksége ilyen erőteljes, látványos indulat-levezetésre.

2014. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek, ha te ezt nőként írtad... akkor csak te vagy idióta. Azt hittem, valami szexista pasi, aki fel sem tudja fogni, hogy a nők agya, teste is ugyanúgy reagál a fizikai tevékenységekre, mint a férfiaké. Termelődik, aminek termelődnie kell, kimegy a feszültség és csökken a szorongás. Ha egyszer a felgyülemlett feszültséget ki akarnám sírni magamból, vagy akár csak vágyat éreznék arra, hogy normális feszültséglevezetési módszerek helyett felháborodott leveleket írkáljak a wc-csészének, esetleg artikulálatlanul üvöltsek a SENKIVEL - mert ha már valaki felidegesített, nem jobban levezeti a feszültséget, ha VELE üvöltesz artikulálatlanul? - akkor felköpnék és aláállnék szégyenemben.


Szerintem próbáld ki te is a futást a szánalmaskodás helyett, hidd el, sokkal jobb lesz.

2014. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!