Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 7 éve küdök pánikbetegseggel!...

7 éve küdök pánikbetegseggel! Mit csináljal, hogy elmuljon?

Figyelt kérdés
7 éve vagyok pánikbeteg,de eddig megoldottam,mert fogjuk rá közel volt a gimi.Viszont az új suli már a belvárosban van és képtelen vagyok bemenni.Szüleim hurcolnak mint egy ovist.Van,hogy ez sem segít,mert bent is pánikolok de nagyon erősen.Szeptembertől járok pszochologushoz és pszichiáterhez.Aki felírt naponta másfél escitilt és 3 frontint,de nem használ semmit pedig már növeltük az adagot.Most is itthon vagyok mert nem tudtam kiszálni az autóból a suli elött.Zsibadt az arcom a kezem nem bírtam haza akartam menni.Ja és ezt úgy,hogy bennem volt 1 frontin.Ha vki tud vmi segítséget v. át esett hasonlón írjon. Bocsánat,hogy hosszú lett.Elöre is köszönöm! 19/L
2014. nov. 6. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a jógát, vagy a reikit, esetleg az AFT-t.
2014. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos segíteni nem tudok, csak együttérezni.

Ma én is olyan rosszul lettem, hogy az egész fejem, arcom, szám lezsibbadt. 3(!!) Frontintól enyhült csak, Szörnyen ijesztő volt, már attól féltem, a mentő visz el.

Egyébként pszichiáterhez járok és antidepresszánst, szorongásoldót és altatót szedek.

Őszintén szólva egy kicsit megnyugtatott, amikor megláttam a kérdésedben az arczsibbadást, mert már agyvérzést képzeltem be magamnak..

Épp kérdést akartam feltenni, tapasztaltak-e ilyet pánikbetegek.

2014. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán fel kéne magadnak tenni a kérdést miért pont 7 éve pánikolsz. Nekem gyerek korom óta van hasonló, mit mondhatnék megvolt az oka hogy kialakult. Úgy gondolom szembesülni kéne a félelmeddel. De lehetőleg úgy, hogy valaki segítsen benne. Nem normális dolog ha napi 3 frontint szedsz, lehet szervi gond is, de valószínűbb valami komoly félelem van mögötte. Ha már ez kialakult egy varázsütésre nem fog elmúlni, küzdened kell érte.
2014. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pszichologussal próbáljuk kideríteni,de nem sokra megyünk.Ráadásul nekem folyamatosan fenn áll mert ha vége egy napnak utána a következőn szorongok. :,( Első válaszolonak üzenem,hogy privátba nyugodtan írjon rám hátha kölcsönös tapasztalokkal tudunk egymásnak segíteni. :)
2014. nov. 7. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Mélyen együtt érzek veled. Én is pánikbeteg voltam, tudom, miről írsz, írtok. Valóban jó lenne szembesülni a bajod okával, és ebben neked aktív részed kell legyen. Tudom, hogsy az esetedben nem valószínű, de nekem a fokozódó rosszullétet maga a frontin idézte elő. Egy ilyen roham után kerültem kórházba, és ott a frontin helyett kaptam rivotrilt. Már az első éjszakám is csodaszámba ment, de ezután rohamosan lettem jól. A 3 meg akárhány frontin helyett egyetlen db. 0,5 ös rivotril!! 2 héten belül megszüntette a dokim az antidepit, és egy hónapon belül a rivót is.
2014. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy már én se ismerek magamra.Direkt szóltam az orvosnak kétszer is,hogy nem jók ezek a bogyók.Össze-vissza írogatja őket.Nem tudom mi lesz a vége az igazolásokról e is beszélve.
2014. nov. 7. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:

A Frontintól még soha, senki sem gyógyult meg. Jó esetben is csak enyhíti a tünetet. A pszichológustól is csak akkor várhatsz eredményt, ha kiképzett terapeuta.

Keressél olyan terapeutát, aki mélylélektani módszerekkel (KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi) kezel.

2014. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért hozzá mentem,mert pszichologusom mondta,hogy ő jó,de most már kételkedem.
2014. nov. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!