Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel a pánikbetegséggel...

Ezzel a pánikbetegséggel érdemes elmenni pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Nagyából havonta kétszer vannak pánikrohamaim, de nem hosszú ideig csak egy öt percre. Nagyon zavarnak, sokszor van hogy este ha felébredek, vagy fürdéskor. Ezzel forduljak szakemberhez?


14/F


2014. márc. 8. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamin változtatnod kell. Gondolkozz el azon hogy mi miatt stresszelsz, mi az ami idegesít. Ha tudsz rajta változtatni vagy ki tudod kerülni akkor változtass rajta.

Esetleg egy barátnő sokat segíthet, nekem nagy valószínűséggel egy szakítás miatt lettek ilyen gondjaim. Szóval tárd fel az okát és próbálj lazítani:)

2014. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi sem stresszel az ég világon. Nagyon boldog az életem. Egy jó gimnáziumba járok, ahol 4,5 az átlagom, a szüleimmel jó a kapcsolatom, sok barátom van és egy boldog párkapcsolatban élek. Nem tudom min kéne változtatni.
2014. márc. 8. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Dianetika könyvet, abban le van írva mi ez és mi a megoldás!!
2014. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!