Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakit kezeltek már a Semmelw...

Valakit kezeltek már a Semmelweis Egyetem Pszichiátriai és Pszichoterápia Klinikán?

Figyelt kérdés

Valakit kezeltek már a Balassa úti Semmelweis Egyetem Pszichiátriai és Pszichoterápia Klinikán depressziós epizódokkal, enyhe személyiség és bipoláriszavarokkal?


Meglátásokat, tapasztalatok után érdeklődnék.


Vagy inkább nézzem meg ezt a videót még egyszer és minden jobb lesz: http://www.youtube.com/watch?v=C7lE6mXN2tA


2014. nov. 10. 02:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel kérdésem, mert az emberek a negatívságukkal már nagyon lehúznak és ezt már a végtelenségig nem igazán lehet bírni. De aztán lehet, hogy csak velem van a gond, ezért kérdeztem...


Köszönöm!

2014. nov. 10. 04:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy bipoláris ismerősöm volt ott egy hónapig és azt nyilatkozta, hogy nagyon hasznos volt számára, jót tett neki.
2014. nov. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ott, de nem vállalták a kezelésemet (nekem mások a problémáim). Annyi tapasztalatot tudok megosztani, hogy teljesen korrektek, rendesek, segítőkészek, és értenek ahhoz, amit csinálnak. Egy próbát mindenképp megér.
2014. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem 5 éve kezelnek ott, ezalatt 6-szor feküdtem bent. Csak jókat tudok róla mondani, egy próbát megér, mindenképp megpróbálnám a helyedben!
2014. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
négyszer voltam egy-egy hónapot, borderline-nal, hasznos volt az ott eltöltött idő és tényleg nagyon korrektek, segítőkészek. ajánlom neked.
2014. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bipoláris depresszióval kezeltek, és több hetet töltöttem ott egy pszichoterápián. Eleinte nagyon féltem az ismeretlen szituáció miatt, de szinte végig nagyon jól éreztem magam, és a betegtársaimmal is nagyon jól kijöttem, rendkívül kedvesek voltak, és természetesen a pszichiáterek is. Szóval te se félj, csak bátran! ;)
2014. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2014. nov. 11. 04:00
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom hogy ez egy régi poszt de az érdekelne hogy ruhákat hogyan lehetne mosni? Azaz haza lehet menni kimosni a ruhákat?
2023. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!