Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki betegség gyógyítása...

Lelki betegség gyógyítása fejben? Gondolkozás mód megváltoztatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval segítséget szeretnék kérni szóval az a bajom hogy a múltban ragadtam. Jelenleg 21 éves vagyok de valahogy még se a koromhoz méltóan viselkedem néha. Nyolcadik osztály után vesztetem el a gyeplőt! Az a baj hogy mindentől szorongok ha például látom exbarátnöm attól is. Hogy tudok a múlton tovább lépni? Milyen dolgokon kéne változtatnom?



2014. nov. 10. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben a napirended megváltoztatásával. Keljél későbben, vagy korábban, mint ahogy szoktál. Ebbe az időbe csinálj valami mást. Pl tornázzál egyet, vagy fussál. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Csak szépen aprókat változtass.
2014. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy értem folyton a múltra gondolók! Annyira idegesítő ez a egész! Már próbáltam amit írtál váltosát igen elértem de nem túl hatalmasat vele.
2014. nov. 10. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy a múlt ne bántson, célszerű szakszerűen feldolgozni. Erre való a kor regresszió:

https://www.youtube.com/watch?v=RX-4HASvEYM

2014. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Ifjúsági Lelki Elsősegéllyel a 137-00 ingyen hívható számon megbeszélheted, mivel könnyíthetsz a múlton való rágódáson, hogyan élhetsz a jelenben. Eléred vasárnap kivételével bármikor 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, ha nincs, akkor telefonfülkéből is. És a jelenben éléshez néhány könyv, ami segíthet: Csíkszentmihályi Mihály: Flow vagy pedig E. Tolle: A most hatalma
2014. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!