Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 40-50 közötti férfiak, mi a...

40-50 közötti férfiak, mi a véleményetek egy olyan 17 éves lanyról aki apakomplexus miatt belétek havarodik?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányom 18 éves, így fel sem merülne bennem, hogy egy 17 éves kislány aki az apját keresi, és ezért képes egy 48 éves pasassal kikezdeni, hogy ez komoly dolog. Előbb finoman jelezném, hogy nem kéne nyomulnia, menjen szépen haza, és éljen normálisan. Ha nem ért ebből, akkor kocsiba ültetném, hazavinném az anyjához, és az anyjának szólnék, hogy nevelje meg a lányát, mert nem egészséges ha 17 évesen apakorabeli férfiakkal akar kikezdeni.
2014. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha amúgy nem lenne egy normális életem, legfeljebb megdugnám, de lehet, hogy az sem érdekelne.


Így pedig kb. azt tenném, amit az előző mond.

2014. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha netán nincs párja a férfinak akkor minden lelkiismeret fulldalás nélkül beletapos egy 17 éves összezavarodott, szeretet hiányos lány lelkébe és kihasználja. Jól értem?
2014. nov. 10. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem érted jól. Normális, felelős ember ilyet nem tesz, akár van párja, akár nincs.
2014. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nem úgy működik, hogy egy rám mászó, fiatal nőt pszichoanalizálok, mielőtt megkefélem. Nyilván, ha egyedülálló, szexhez ritkán vagy csak ronda nőkkel jutó pasas lennék, valószínűleg nem utasítanék vissza egy fiatal lányt - és ezzel a férfiak döntő többsége így van.


Különben pedig mi a jó édes isten abban a kihasználás, ha a csajszi másik a pasasra?

2014. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy eleve nem normális dolog ha egy 17 éves 50 éves pasasokba habarodik bele. Ha összezavarodott, lelki sérült, akkor menjen és kezeltesse magát.

De ha egy 50 évesnek szét rakja a lábát akkor ne sírjon ha a pasas aki egyedülálló, vagy sosem volt sikere a nőknél megdugja.

2014. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 éves fejjel hogy tudsz megkívánni egy 40-50 éves férfit? Nőként kérdezem. Rám 22 évvel idősebb pasi akaszkodott annak idején és én elképzelni sem tudnék vele semmit. 33 vagyok, de egy 55 éves nekem is sok, korban! Nem értem. Milyen kapcsolatot tudsz elképzelni egy ilyen idősbeli férfival?
2014. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!