Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert nem hiszek az orvosomnak?

Robika17777 kérdése:

Miert nem hiszek az orvosomnak?

Figyelt kérdés
Panikbetegseget diagnosztizalt nalam es gyokeres eletmodvaltast javasolt...azt mondta semmi baj a szivemmel voltam par vizsgalaton..de nekem meggyozodesem h valami baj van vele...amikor felallok sokszor megszedulok es sokszor szur a szivem..felek nagyon hogy elajulok mert sokszor ajulaserzesem van...:( nem tudom mit tegyek segitsetek legyszi..(bocs a fogalmazasert es hogy nincs ekezet, gyorsan kellett irjak)

2014. nov. 12. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiszel neki, kérd ki más orvosok véleményét is. Ha ők is hasonló állásponton vannak, mint a jelenlegi orvosod, kövesd az utasításait. Ha meg félrediagnosztizált, fogadd meg a neked megfelelő orvos tanácsait.
2014. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kineziológus segíthet.
2014. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Misi77 ***** válasza:
Pánikbetegségre szorongásoldót kaphatsz, pl. benzodiazepineket (Xanax, Frontin), de NAGYON VIGYÁZZ, hogy csak szükség esetén vegyél be belőle kisebb adagokat időlegesen, de Tartósan NE SZEDD őket, mert aztán nagyon nehéz lesz róla lejönni! Súlyos elvonási tünetek lépnek majd fel, nem beszélve arról, hogy egyre több kell ugyanazon hatás eléréséhez, tehát mondjuk elkezded 1 0.5mg-os Frontinnal estére, vagy napközben felet, este 1et, aztán ez hamar duplájára, triplájára mehet fel ugyanazon hatáshoz, végül hiába szedsz be többet egyre hatástalanabb lesz, miközben már az elvonási tünetek is megjelennek, ha kiürül napon belül... Érted. Szóval nem jó rászokni! Csak óvatosan minden "csodabogyó"val! Mozogj, légy pozitívabb az élethez, stb! Csinálj olyan dolgokat, amik jól esnek! És próbálj hinni a jó dolgok értelmében! Remélem tudtam segíteni! Üdv: Misi
2014. nov. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmi ilyesfajta szerekkel élni
2014. nov. 14. 02:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az orvosod tanácsát, tipikus panik beteg vagy!
2014. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!