Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hiszek magamban?...

Miért nem hiszek magamban? Depressziónak köze lehet ehhez?

Figyelt kérdés

Szerencsétlennek érzem magam, és olyannak, aki semmire sem jó. Eddig még bele sem gondoltam, mennyire nem hiszek magamban. De folyton az van bennem, hogy "Nekem úgy sem lesz szerencsém, nem vagyok különleges" stb. Nem tudom elképzelni, hogy bármit is véghez vigyek, a külsőmmel is egyre több bajom van, és úgy érzem, senkinek sem hiányoznék ha eltűnnék... És amikor valaki azt mondja, hogy kezdjek el olyat csinálni, amiben jó vagyok, azt gondolom, hogy oké el is kezdenék, ha lenne valami amiben az lennék, és amire büszke lehetnék magamban... És egyre rosszabb. :(

Beszólásokat mellőzzétek...


2013. jan. 14. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen depressziós vagy és ez okozhatja ezeket az érzéseket. Hány éves vagy amúgy?
2013. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. (lány)
2013. jan. 14. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk nézd meg ezt a videót, és sírd ki magadból amit kell.

http://www.youtube.com/watch?v=PIkrJm_ODSk

Aztán nézd meg ezt.

http://www.youtube.com/watch?v=1iP2bHaaTHs

2013. jan. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy lehet azért érzed ilyennek magad,mert van valaki a környezetedben aki állandóan leértékeli a személyiséged,azt hogy milyen vagy,miket csinálsz....ez is lehet az oka hogy olyannak látod magad amilyen,valaki elülteti benned gondolat szinten hogy ilyen vagy.
2013. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!