Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ha a lányom...

Mit tehetek ha a lányom pszichopata?

Figyelt kérdés
Pszichiáterek állapították meg róla, nem én találgatok. Egyáltalán nincsenek érzései semmivel szemben. Mit tehetek én, hogy javuljon a helyzet? Idén már a második munkahelyéről is kirúgták.
2014. nov. 13. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Pszichiáter olyat nem állapít meg, hogy "pszichopata". Ez egy már-már gúnynév és a köznyelv használja.

Vidd el másik szakemberhez. Minden esetben a terápia a járható út, esetleg gyógyszeres kiegészítés.

2014. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
természetesen nem úgy állapították meg hogy pszichopata, hanem disszociális személyiségzavar
2014. nov. 13. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nagy baj,hogy az édesanyja úgy vélekedik róla,hogy "pszichopata". Ezzel megbélyegzed. Inkább segítened kéne. Szociopátiával is lehet teljes életet élni.
2014. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam köznyelven pszichopatát, hogy érthetőbb legyen, mivel manapság így emlegetik
2014. nov. 13. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Aki ért hozzá, az nem emlegeti így, ez gúny.

Aki pedig nem ért hozzá, annak mindegy is.

Javaslom,hogy konzultálj szakemberrel és olvasd el, amit a neten találsz erről a betegségről. Máris könnyebb lesz, hidd el.

2014. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mit tehetnél te? Ez kérdés? Mit tehet egy anya ha a gyere beteg??? Odaáll mellé még jobban és terápiákra jártok, stb. Szeresd, neveld nagy szeretettel és türelemmel, hiszen a saját gyereked!
2014. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszaitokat. Csak ezek után nem tudom hogy mit tegyek, mert a háziorvos azt mondta ne pszichológushoz vigyem, mert azt simán manipulálja. A pszichiátriára meg csak havonta egyszer van időpont, magánorvosra meg nincs pénzem.
2014. nov. 13. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Az a havi egy pszichiátria is több, mint a semmi. Ha pedig terápiát ír elő, az már gyakrabban van.
2014. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Én pszichopata vagyok (magamat hívom így, szerintem többet mond, mint a disszociális személyiségzavar, számomra az semmitmondó). Ha ő nem akar változni, akkor viheted akárhova, csinálhatsz akármit, nem fog. Én beszedek gyógyszereket, de csak amennyit és amikor akarok, úgyhogy még a pszichiáter is elég felesleges. Vagy őt zavarja az állapota? Kétlem. Ha pedig nem zavarja és felnőtt ember, akkor nem kell vele csinálnod semmit.
2014. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!