Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Tudom hosszú...

Mit tehetnék? Tudom hosszú lett, de kérlek szánjatok rá egy kicsi idöt

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszak nagyon megterhelő volt. Ez a nyáron ki is ütközött;kaptam egy pánikrohamot. Utána már nem volt ilyen probléma,de a félelem,hogy megint rám tör egy roham megmaradt. Akkor elmentem orvoshoz,aki felírt egy szorongásoldót (cymballa). Elkezdtem szedni és már az első szemtől rosszabbul éreztem magam,így nem szedtem tovább. Aztán elkezdtem járni pszichoterápiára autogén tréningezni de végül abbamaradt. Javult a helyzet és kezdtem megnyugodni. Mostanában stresszesebb időszakom volt és megint kezd előjönni ez a félelemérzet,plusz néha olyan érzésem van,mintha álmodnék vagy nem is tudom. Mit tehetnék? Félek elkezdeni gyógyszert szedni mert mi van ha csak rontana a helyzeten? A tanácsokat nagyon megköszönném :( 19L

2014. nov. 15. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pánikbetegségem van hát szerintem a világ egyik legrosszabb betegsége, egyébként én szedek rá valami gyógyszert de nekem azt mondta az orvos hogy pár hónapig rosszabbul leszek a gyógyszertől aztán utána meg jól fogom érezni magam mert akkor fogom érezni a hatását. Egyenlőre most nagyon rossz. Mitől volt a pánikrohamod? Amúgy nyugodtan írj privátot ha érdekel bővebben.:D 15/L
2014. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy menj vissza az autogéntréningre, és fejezd be! Az egy jó folyamat, és érdemes végigtanulni.

Nyilván van egy mélyebb vonulata is a problémádnak, amire pl: a hipnoterápia egy viszonylag gyors mód lehet, hogy megtanulhasd felismerni a helyzeteket, amikbe belekényszeríted magad, a vágyaidat, amiket nem tudsz/mersz vállalni, és mihamarabb ki tudd alakítani a pozitív megoldásaidat ezekre - hogy ne kelljen végre pánikolni ;)

2014. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!