Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, ha apakomplexusom...

Mit tehetek, ha apakomplexusom van?

Figyelt kérdés

Tudom, már sokan unjátok az apakomplexus témát, meg hogy minden második tinilányka azt hiszi, hogy apakomplexusa van, de én 9 évesen teljesen megutáltam "apámat", régebben is sokszor hülyén viselkedett velem, de akkor tett valamit, ami miatt betelt a pohár. Utána csak még jobban romlott a kapcsolatunk, nem tudtam rá többé apaként tekinteni. Elkezdtek érdekelni az idősebb férfiak, bele is szerettem párba, utána ez átment szerelemből abba a vágyba, hogy pár általam kedvelt idősebb férfi kedveljen engem, törődjön velem stb (pl pár tanárom). Nem másztam soha rájuk, még azt sem mutattam ki nekik, hogy érdekelnek, de ha beszélgettek velem, kedvesek voltak hozzám, mindig nagyon boldog voltam, titokban arra vágytam,hogy törődjenek velem. Ez nagy problémának számít? Lehet ez negatív hatással majd a felnőttkoromra, nemi életemre, nemi irányultságomra?

Mit tehetek ellene?



2014. nov. 15. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem komoly.

23éves lány vagyok nekem is volt ilyen és kinőttem belőle idővel.

Pontosabban 21éves koromra már cseppet sem érdekeltek az idősebb férfiak mára már csak a 23-30éves pasik érdekelnek engem. 30nál idősebbek cseppet sem mint férfi.

Viszont vigyázz mert az idősebb férfiak kihasználják a tini lányokat látják hogy naiv és lelkes könnyen beválalnak dolgokat sokkal jobban benne vannak mindenben mint a kora beliek és így könnyedén olcson azaz ingyen ribizlije lehet bárki egy idős pasinak ezt kerüld el de nehéz mert manipulálják a tiniket a rafinált idős pasik de valahogy sikerülni kell annak hogy kikerüld őket akik csak azt akarják.

2014. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valaki kinől valaki nem ebből. Pl. anyám 22 évvel idősebb pasit választott és én lettem az egyik "eredmény". Most megmondom, hogy az apakomplexus nagyon nem jó dolog!!!!!! Menj el pszichológushoz! Mert ha egy vén embernek fogsz szülni gyerekeket, akkor azok a gyerekek apa nélkül lesznek kénytelenek felnőlni és ez senkinek sem jó! Miért ide írogatsz? Miért nem keresel fel egy ebben a témában jártas szakembert? Itt nem fog tudni segíteni senki sem! Fel kéne dolgoznod apáddal történt dolgokat. Anyámnak is ez volt a baja, nem részletezem, de nem szerette az apját és 30 éves kora után is a jóval idősebb férfiakra hajtott, ez nem normális dolog! És kétlem, hogy kinőlhető, vagy legalább is ne várj erre, főleg ha ennyire zavar! Tegyél ellenne és keres korban hozzád illő férfit!
2014. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!