Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék mert eléggé bele...

Mit tehetnék mert eléggé bele vagyok bolondulva az okostelefonba és az internetbe? Többi lent.

Figyelt kérdés
Volt okostelefonom de odaadtam a feleségemnek mert mindig azt berheltem és a neten lógtam. De amióta butatelefonnal járkálok azóta rájöttem, hogy azzal is lehet netezni. Így azt piszkálom folyamatosan és csak azt olvasgatom a neten, hogy milyen okostelefont lenne érdemes venni. És mindig győzködöm magam és a környezetem arról, hogy mennyi előnye van az okostelefonnak, ha meg kicsit kitisztul a fejem akkor meg arról, hogy mennyi hátránya. Mégse tudok megszabadulni sehogy az okostelefonoktól.

2014. nov. 16. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Találj olyan elfoglaltságot, ami elvonja a figyelmedet róla. Mondjuk sportolj, és tűzz ki mindig újabb célokat. Gondold végig, hogy mondjuk ahelyett, hogy újabb okostelefont vennél, elutazhatsz egy hétvégére valahová.

Válassz olyan tarifacsomagot, amiben nincs lehetőséged internetezni, így legalább akkor nem férsz hozzá, ha nem vagy otthon.

2014. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szánalmas az, ha valaki így odavan ezekért a vackokért. De legalább te belátod, hogy ez gond.

Csak egyszer nézz szét mondjuk a villamoson, de sajnos akár már az utcán is: csomó ember szeme rá van szegeződve arra az 5*8 centis sz*rra, és nyomkodja, mintha az élete múlna rajta. Írogat az ún. facebook-on meg ki tudja mit. Ha valaki ezt nem találja kiábrándítónak és nem győzi meg, hogy ne legyen egy konzumidióta mameluk, akkor semmi. Nekem nincs ilyen sz*rságom és ingyen sem kéne. Ha egyedül utazom a buszon, akkor olvasok.

22/F

2014. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Sajnos ez nálad már szenvedély. Keress helyette értelmes és értékes elfoglaltságot!
2014. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!