Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint előjött a pánikbetegség...

Megint előjött a pánikbetegségem fóbiám mitől lehet és hogyan gyógyítható?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell mostanában nagy stressz ért munkahely elvesztése új munkahely kihívások,párkapcsolati problémák,most már szakítás is volt pár napja.családi problémák szülőkkel nem vagyok jó viszonyba lenéznek, és vér fóbiám van.a pedikűrösnél lettem rosszul mikor kivágta a körmömet mert benőtt nem bírom az ilyeneket most pedig nagyon megviseltek a dolgok és majdnem elájultam lekellett feküdnöm a látásom homályos lett leizzadtam kis híján elájultam ez pánikroham? Mit csináljak? Volt már vkinek hasonló?

2014. nov. 18. 16:24
1 2
 11/12 Pásztor Ildikó válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem találj egy egyszerű öngyógyító technikát, ami oldja a stresszt!! Ha hiszel benne akkor megoldja a problémád és jobb lesz a közérzeted, nem kell szenvedni.

Keress ilyen könyvet! Üdvözlettel! I

2014. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

igen az segített vannak ilyen könyveim.:)

meditálni is fogok stressz oldó meditációs zenék is jók.

amúgy rájöttem feleslegesen nem kell idegeskedni..

2014. nov. 24. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!