Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lépjek tovább a múlton?

Hogyan lépjek tovább a múlton?

Figyelt kérdés

nagyon sok dolog van, ami fáj a múltból, barátommal való viták, kis szünetek.. hibák... én is hibáztam felé és ő túl tudott lépni, más kapcsolatokban is azt látom hogy ha van egy nagyobb hibaelkövetés lehet vitáznak rajta még 2 hónap múlva is aztán lezárják és nem is gondolnak rá..

én a fél évvel ezelötti kis szünet miatt is a mai napig idegesnek érzem magam, pedig a barátom megváltozott, mindennél jobban szeret, bizonyítja is, de mégis most 2 hete ha meglátok egy "maradandó" ajándékot olyan ugrik be hogy mi van ha megveszem és utána megint rájön a hülyeség és akkor meg ott fog állni náluk... tudom betegesen butaság, de mégsem tudom hogy ebből a "beteges" dologból hogyan lépjek ki ?

szeretem őt és akarom is a kapcsolatunkat, mégis csodálkozom hogy ő túőljut a gondokon, más pár is megoldja és képes szerelemmel továbbélni a nagyobb hibák után is, bennemm pedig minden itt marad... anyukám is ilyn.. talán ahogy tőle ezt láttam ez maradt bennem is ? :/ hogyan segítsek saját magamon ? nem akarom hoyg rámenjen a kapcsolatunk



2014. nov. 18. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyedül nem megy . . . .

Nézd meg a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot, megtalálhatod benne a megoldást.

2014. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!