Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns szedésekor...

Antidepresszáns szedésekor lehet abban valami, h az a gyógyszer hatásos a későbbiekben, amelyiktől eleinte rosszul vagy, mert erősíti a tüneteidet?

Figyelt kérdés
Én Cipralexet kaptam 10 mg-ot naponta, és úgy tudtam szedni, mint a c-vitamint... Semmi mellékhatás, viszont 2 hónap után semmi hatás... sok helyről hallom, h az lesz az igazán jó szer, ami eleinte felerősíti a betegséget. tapasztalataitok mik?
2014. nov. 20. 16:46
 1/4 anonim válasza:
35%
Nézd én nem tudom miért kell ilyesmit szedned, csak az is járjon az eszedbe miközben szeded, hogy ettől sosem fogsz helyrejönni. Igaz-e? Bocs ha nagyon buta vagyok.
2014. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én magam is megtapasztaltam amit leírtál. Az anti pszichikumra is igaz, mint minden gyógyszerre is, hogy amelyik gyógyszernek nincsen mellékhatása, annak hatása sincs.

De a cipralex jó gyógyszer. Amennyire jó lehet egy gyógyszer. Max. keveset írt a doktorod. Bár ahogy írod, két hónap után én is úgy szedtem, akár a drazsét, de eleinte megfosatott..Viszont az jó dolognak számít, hogy a betegséged nem rosszabbodott, legalábbis nem írtad.

2014. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem rosszabbodott, de nem is javult semmit.. Semmiféle hatással nem volt rám,picit álmosított és ennyi. Két hónap után már hatni kellene nem?
2014. nov. 20. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Az antidepresszáns csak akkor hat, ha lecsökkent a hírmolekula termelésed, egyébként nincs mire hasson.

A megfelelő pszichoterápia a gyógyulás igazi útja.

2014. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!