Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hegekre hogy fog reagálni...

A hegekre hogy fog reagálni az iskolaorvos?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam már, nincsenek frissek a karomon csak amik már meggyógyultak de ugye látszanak mint hegek. De csinálhat valamit az iskolaorvos? (járok pszichológushoz egyébként)

2014. nov. 23. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rákérdez. Akkor elmondod neki, hogy jársz pszichológushoz.
2014. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen feleslegesnek és megalázónak gondolom ezt az orvosi vizsgálatot. Tavaly sem volt. Meg miért lényege ki hány kiló és hasonlók? Köszönöm a választ :)
2014. nov. 23. 22:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy problémázna. Ha mégis, akkor meg csak elmondod, hogy jársz pszichológushoz és innentől kezdve tényleg senki ne kössön beléd a témában. Szakszerű segítséget kapsz, ennyi infó bárkinek elég kell hogy legyen.
2014. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van. Bár sajnos elég fura iskolába járok de ha valaki nem hinné el akkor maximum megmondom, hogy hívja fel a pszichológusomat
2014. nov. 23. 22:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Köti az orvosi eskü. Azon kivül hogy elmultál 18, semmi köze hozzá.
2014. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudok. Talán rákérdez, és elmondod, jársz orvoshoz.


És örülök neki, hogy nincsenek frissek!


Semmit nem csinálhat, és nem is fog.

Csak akkor avatkozik bele, és akkor kell is neki, ha valami aktuális betegséged van, vagy friss bántalmazás nyomok rajtad (akár te, akár más okozta)


Nyugi. Semmi nem lesz.

2014. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbálok nem kárt tenni magamban! :) Ettől függetlenül sajnos van probléma de legalább most ez nincs. Köszönöm a támogatást és a segítséget
2014. nov. 23. 22:17
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges és megalázó az éves orvosi vizsgálat iskolás korban? Neked tényleg kell a pszichológus. Kicsit gondolkodj néha.
2014. nov. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

En peldaul egy kicsit tulsulyos vagyok (vannak nalam sokkal koverebbek), raadasul folyton dietazom es tornazom az iskolaorvos viszont folyamatosan megalaz (nemcsak engem). Azt hallgatom, hogy adot kell fizetnem mert kover vagyok. Es igen en ugy gondolom hogy felesleges. Mi jelentosege van hogy hany kilo es centi vagyok? Raadasul olyan "betegsegeket" diagnosztizal nalunk az iskolaorvos amit nem is lehet igy. Peldaul lement egy osztalytarsam hozza h gyogyszert kerjen mert faj a hasa es rogton azt mondta, hogy valoszinuleg hasnyalmirigy rakja van

Szoval igen FELESLEGES! ;) eleg bunko vagy utolso...

2014. nov. 24. 05:53
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Te meg elég gyerek és elég buta. :) De majd kinövöd talán.
2014. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!