Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek lehetnek pánikbetegség...

Ezek lehetnek pánikbetegség jelei?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem az utóbbi időkben...kb 1 hónapja kezdődött, pontosan nem tudom mikor és hogy. Azt vettem észre, hogy néha rám tör a hányinger, elkezd hevesen verni a szívem kiver a víz, és ilyenkor muszáj kimennem a levegőre, vagy ha a lakásban vagyok sétálnom egyet. Előjött már ez olyan helyzetekben is, amikor összejövetelen voltam, és eléggé zavaró. Úgy érzem mennem kell valahova, és teljesen lesokkolok, és rosszul leszek ha tudom, hogy nem szabad kimennem (pl: egyetemi előadás). Mitől lehet ez?
2014. nov. 29. 17:07
 1/6 anonim válasza:
Szerintem lehet. Mennyire vagy szorongós típus?
2014. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az vagyok eléggé, csak nem tudom mihez kezdjek ezzel...
2014. nov. 29. 17:10
 3/6 A kérdező kommentje:
a családban is van pánikbeteg, nem tudom ez mennyire befolyásoló tényező
2014. nov. 29. 17:11
 4/6 anonim válasza:
Az hogy a családban van pánikbeteg csak annyit számít, hogy volt akitől megismerd. Egyébként a szorongásodtól kell minél hamarabb megszabadulnod. Ilyenkor mindenkinek tudnia kell azt, hogy mitől szorong, vagy mi az ami kiváltja.
2014. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, próbálok rájönni
2014. nov. 29. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az nem pánikbetegség, hanem szorongás. Neked kell rájönnöd, hogy mitöl szorongsz, és elkerülni, megoldani a helyzetet.
2014. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!