Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a depresszió első jelei?...

Mik a depresszió első jelei? Egyarány külső és belső változások is? 15/l

Figyelt kérdés
3,5 hónapja anyukám összeköltözött az élettársával,engem is magával vitt.Neki van egy 19 éves lánya, akit nem nagyon szívlelek...nem mintha anyukám élettársát kedvelném.Egy jó ideje mindig fáradt vagyok és nem is érzem magam jól(érzelmileg).Eléggé visszahúzodó lettem és már nem is várom,hogy az iskolából hazajöhessek,mert amikor meglátom azt a bizonyos élettársat elmegy az életkedvem...már nem is nagyon beszélek velük..sajnos már az öngyilkosságon is gondolkoztam...nem szeretnék ilyen lelki problémák mellett élni...komoly válaszokat várok
2014. nov. 21. 17:04
 1/2 anonim válasza:
Anyukaddal próbaltad ezt megbeszelni? Vagy nemlehet vele? nekem ezlenbe az elsolepes ha minden kotel szakad esnemtudsz koltozni se meg semmmi akkor ne beszelj senkivel... en a szuleimmel elek de nemjo veluk igy nem beszelek veluk hozzaszoktam ennyi.. zavaro dolog eg sokak ezen elborzadnak de meg mindig jobb mint veszekedni..
2014. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nincs kedved hazamenni, foglald le magad, legyél a barátaiddal és próbálj meg nem gondolni az otthoni dolgokra. Az öngyilkosságra meg ne is gondolj! Nem old meg semmit.

Mindenképp beszélj erről az anyukáddal, jó ha tud erről. Amúgy az apukáddal nem vagy olyan viszonyban hogy hozzáköltözhess?

2014. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!