Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy elfelejtsem...

Mit tegyek, hogy elfelejtsem es fel tudjam dolgozni?

Figyelt kérdés
3 es fel eve probalkozott nalam egy pasi, de kicsit hidegen viselkedtem, mer feltem tole. Idokozben kiderult, hogy a legnagyobb nocsabasz a kornyeztemben. 3 ev fel eve bamul, neha indult, hogy ujra kozeledjen, de amikor eszrevettem, rogton elmentem mashova. Nem tudnek vele lenni, azok utan amiket megtudtam rola, es amiket lattam, hogy muvel, viszont szeretem ot. Minden honnan letoroltem, de folyton o jar az eszemben, es azt meg hozza kell tegyem, hogy majdnem minden heten 1x osszefutok vele.
2014. dec. 3. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, kösd le mással a figyelmed. Ha meg rossz dolgokat hallottál róla, hogy tudod szeretni. Eleve nem is ismered, akkor mit szeretsz rajta? Max. tetszik külsőleg, de mi a frászt szeretsz egy számodra tök ismeretlen emberen? Én hogy megszertessek valakit legalább fél, egy év kell, mert addigra ismerem meg, egy számomra tök ismeretlent nem tudok szeretni, mert mi alapján szeressem? Ezt sosem értettem, amikor nyávognak, hogy szeretem ezt, vagy azt és kiderül nem is ismeri. Meg amikor 1 hónapos ismeretség után küld egy sms-t hogy hiányzom neki és mennyire szeret, ezen csak röhögni tudok már, onnantól számomra komolytalan az illető.
2014. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 eve ismerem mar, szoval ne gyere nekem azzal, hogy hogy szerethetek valakit, akit nem ismerek. A jo es a rossz tulajdonsagait is tudom, es ezek ellenere szeretem ot.
2014. dec. 3. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a problémád vele? Azt hogy hallottál valamit valakitől? Miért nem beszéled meg vele? És ha kamu az egész amit hallottál? Ha annyira ismered és szereted és bejössz neki akkor nem értem a szenvedésed. Mire akarsz még várni? Vagy hány évet akarsz még ezen az emberen töprengni?
2014. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nocsabasz a pasi. Ez a gondom. Elfelejteni akarom, nem beszelni vele
2014. dec. 3. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor felejtsd el. Menjél bulizni, ismerkedjél.
2014. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!