Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom nagyapám halálát...

Nem tudom nagyapám halálát feldolgozni?

Figyelt kérdés

1 hete halt meg, szinte minden nap majdnem találkoztam vele, nagyon közel állt hozzám.


Mostanában nagyon feszült vagyok, tanulmányokra semmit nem tudok figyelni,teljesen kivagyok.


Közbe olyan, hogy tudatosulok vele, elfelejtem majd eszembe jut és óriási pánikroham jön rám.


Régen jártam pszichiáterhez, frontin ír fel a körzeti, de nem sokat segít.


Mit tegyek, semmi életkilátásom


2014. dec. 3. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
fel lehet valaha dolgozni?
2014. dec. 3. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze fel fogod tudni dolgozni. Próbálj meg szedni B-MAX vitamint, igyál több bögre citromfű teát és sportolj!
2014. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fel lehet de 2 hét kevés hozzá, 2 hónap múlva már más lesz a helyzet.
2014. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm jelenleg úgy vagyok h diliházba kerülök :(
2014. dec. 3. 16:49
 5/6 A kérdező kommentje:

ha valakinek vannak tapasztalati mit élt át ilyenkor megköszönöm


jelnelg olyan mintha nem is valóság lenne

2014. dec. 3. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés, bár én nem jártam sosem pszichiáterhez, nem voltak mentális bajaim sosem. De nekem 1 évben (2012) 3 hónapos különbséggel hunyt el nagyapám, majd édesanyám :'( Mind a ketten daganatban, édesanyám a kezeim között. Rettenetes érzés volt és még máig fájó a hiánya. Nézd! Erre nincs gyógymód, csak az idő, enyhül a fájdalom, de sosem múlik el, mivel szeretted. Egy idős embert talán kicsit könnyebb elengedni, de akkor is az emlékek megmaradnak és a hiányozni fog. Muszáj tovább lépni! Kitartást és sok erőt a feldolgozáshoz!
2014. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!