Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen tönkrementem bele...

Teljesen tönkrementem bele érzelmileg, hogy ilyen a mellem húszéves koromban, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

[link]


A képen láthatjátok, hogy a mellem annyira lóg, hogy gyakorlatilag a bimbók lefelé néznek. És ez nem egy olyan dolog, hogy majd edzek és megváltozik. Ráadásul az udvara is nem valami jól körülhatárolt dolog, hanem egy nagy homályos szalámi. Olyan az egész, mint egy undorító kiklopfolt nyers hús és emiatt a dolog miatt gyűlölöm a testem.

De annyira, hogy emiatt nem merek fiúkkal beszélgetni, soha nem volt barátom, nem csókolt meg senki, még csak kézfogás sem. Egyszerűen undorítónak tartom a testem.

Most lesz életemben először randim egy fiúval, de azon gondolkozok, hogy mégsem kéne belemenni, mert nyilván ő majd egyszercsak többet szeretne és ha meglát meztelenül, elhányja magát.

Annyira gusztustalan vagyok és nem tudom, mit tehetnék.

Gondolkodtam a plasztikai műtéten, de egyrészt nincs túl sok pénze a szüleimnek (én még tanulok) másrészt nem merném ezt így elmondani anyukámnak.

Bárcsak ne is lenne egyáltalán mellem :( komolyan azt kívánom, bárcsak holnap kiderülne, hogy mellrákom van. Annyira undorodom magamtól húszévesen.


2014. dec. 5. 22:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!

Semmi baja nincs a melleidnek. Higgyél nekem, pasi vagyok. Menj nyugodtan randizni a fiúddal.

2014. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Első lépésben egy nagyon jó pszichológus ajánlott. Így nem lehet éni egy fiatal 20 éves léleknek.
2014. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

de nem igaz, hogy nincs semmi baja, a nyolcvan éves idős néniknek szebb a melle, mint nekem.

egyszerűen nem bírok tükörbe nézni sem, annyira ocsmány

2014. dec. 5. 22:53
 4/23 A kérdező kommentje:
és itt még nem is látszik, de teljesen lapos és undorítóan puha az egész
2014. dec. 5. 22:54
 5/23 anonim ***** válasza:
29%

Istenem...

Nekem lenne ez egy nagy "trauma" az életemben,akkor nagyon-nagyon boldog lennék!Csakhogy nekem ezerszer rosszabb az èletem.Ilyenkor tudnám lelőni az ilyen sz.ar embereket,akik ilyen piti problèmák miatt nyafognak jó világukban!

19 éves vagyok,nem 50...mielőtt valaki azt hinnè.A jó sors nem korfüggő.

2014. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha te ennyire látványosan undorodsz tőle, akkor ezt másokra is rá fogod erőszakolni, ezt a gondolatot. Ha szerelmes a fiú beléd, akkor nem fogja érdekelni, hogy milyen szépséghibáid vannak egyes részeken. Amúgy meg nem kell világosban szexelni.
2014. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
5.: ha nem tudod megérteni, hogy ez a dolog mennyire lecsökkenti az önbizalmát, és mennyire utolsó senkinek érzi magát, ha nem voltál még ilyen helyzetben, akkor kérlek ne írd nekem azt, hogy ez a dolog nem számít.
2014. dec. 5. 23:00
 8/23 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam nagy önbizalommal a saját testemet illetően, de nagyon rossz volt olvasni, hogy így írsz magadról! Vannak gyakorlatok, amik segíthetnek megszeretni magad. A melleidnek meg semmi bajuk, mindenkinek másmilyen. Nekem is lefele néznek a bimbóim és férjnél vagyok. :) Nem gondolom, hogy bármi is múlhat ezen.
2014. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem bírom elfelejteni és folyamatosan csak ez jár a fejemben :(
2014. dec. 5. 23:09
 10/23 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak akikkel kicseszik a sors, mások meg jó adottságokat örökölnek. Igazságtalanság, de mi a fenét lehet tenni? Ha mindig ezen kattogsz, azzal nem lesz jobb.

A randira mindenképp menj el, nem szabad emiatt "önkéntes száműzetésbe" vonulni. De mindenképpen el kell fogadnod magadat, mert csak így várhatod mástól is hogy elfogadjon. Tudom nehéz, de az énképeden kell változtatnod. El kell hitetned magaddal, hogy szexi vagy - ha ez sikerül, tényleg az leszel. A kisugárzás, a viselkedés legalább annyit nyom a latban, mint a tényleges fizikai adottságok.

2014. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!