Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen ki vagyok fordulva...

Llaszlo87 kérdése:

Teljesen ki vagyok fordulva magamból, érzelmileg nulla vagyok. Valaki tud ebben segíteni? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,21 évesen jöttek a problémáim.Kevert személyiségzavart állapítottak meg,meg néha pánikolok,szorongok.Akkor valahogy kijöttem belőle,de azt érzem,hogy újra visszatért csak,hogy teljesen máshogy.Kb.2 éve csak ilyen alkalmi munkákat csinálok és teljesen bezárkóztam.Csak a magam világában éltem egyedül,teljesen kizártam minden érzelmemet,mert akkor tudtam mindent csinálni és nem voltam rosszul,illetve sehogy nem voltam csak úgy voltam.Változtatni akarok ezen,mert el kell mennem dolgozni munkahelyre,de így nem tudok,hogy érzem,hogy rámjön a pánik meg a rosszullétek,de nem pánikolok be,nem érzek semmit magamból.Teljesen ki vannak ütve az érzelmeim.Csak fejben próbálok megoldani mindent.Nem tudom,hogyan találhatnám meg önmagam.Aki tud ebben segíteni az írjon!

2014. dec. 5. 13:34
 1/2 poiu ***** válasza:
Ha ilyen pontos diagnózist tudsz magadról adni, akkor ura vagy a helyzetnek. Nincs jó pszuchológusod?
2014. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,mert voltam már hasonló helyzetben,de most nem érzem,hanem csak fejben van meg.A múltból élek,most semmit sem érzek,csak annyit belülről,hogy baj van.Megtanultam egy ilyen érzelemmentes életet élni és most nem birok visszakeveredni.Nincs pszichológusom.Nem tudom,hogy mit csináljak,félek,hogy meg fogok őrülni és kórházba kerülök.
2014. dec. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!