Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vadaskert Alapítványról lenne...

Vadaskert Alapítványról lenne pár kérdésem? (napraforgó részleg)

Figyelt kérdés

18 vagyok, hétfőn megyek befeküdni egy hétre Asperger-szindróma gyanújával. Miket vigyek magammal? Ott hol lehet aludni, abban az épületben? Kapok kaját, vagy ilyesmi, esetleg vigyek magammal kekszet vagy hasonlót? Meg úgy egyébként, mire számítsak, miket fogunk csinálni stb?

Illetve van még egy kérdésem, ami lehet fura de van ott wifi? Mert közben kellene csinálnom beadandókat meg ilyesmiket.


2014. dec. 6. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én rengeteget voltam ott, nagyon sokat segitett nekem. Nagyon kedvesek lesznek, ha ott alvós leszel akkor egy másik részlegen leszel elhelyezve, mert a napraforgó csak bejárós. Barlang vagy méhkasban leszel. Akkor kapsz reggelit ebédet uzsit és vacsit is, de érdemes vinni nasit, mert én nem mindig laktam jól. Wifi sajnos nincs, de ha szólsz biztos, hogy kitalálnak valamit. :) Sima olyan ruhákat amiben suliban jársz plusz pizsit, törcsit, tisztasági csomagot stb... ha van még kérdésed irj privit! :) 22/L

2014. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!