Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a teendő és mi lehet az oka?

Mi a teendő és mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már napok óta folyamatosan felébredek éjjelente, és egy két percig fenn is vagyok, sokszor volt már velem ilyen de olyan még sose, hogy egymás utáni napokon. Nagyon zavaró, hogy nincs egy olyan reggel, hogy kipihenten ébrednék, és úgy érzem magam mint a mosott guánó.
2014. dec. 10. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Stressztől kezdve számos dolog okozhatja.


Ha nagyon zavar a dolog akkor van alvásklinika ahol bedrótoznak és figyelik az alvás közbeni funkciókat, értékeket.

2014. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de második éjszaka én is alig alszom, pedig jó alvó vagyok egyébként. Tegnap éjjel szinte félálomban voltam végig, sokszor felébredtem, ma meg hajnali 4 óra 33 perckor felébredtem és nem tudtam tovább aludni, így felkeltem akkor. Megnéztem a neten és azt írják nincs front, de valami csak van, ha nem tud aludni az ember.
2014. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Időjárás is teheti. Azt hogy mit írnak az egy dolog, szerintem meg folyamatosan vannak frontok, hol hidegebb, hol melegebb az idő.
2014. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyhe kettősfront hatásról ír az egyik honlap.
2014. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már régóta úgy mond felszínesen alszok csak néha van, hogy nagyon mélyen alszom. Hamar felkelek a legkisebb hangokra de főleg éjszaka.
2014. dec. 10. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Életkortól, stressztől, sok dologtól függhet. Régen én is úgy aludtam mint a tej, de a munkaalapú társadalom kiölte belőlem a mély alvást.
2014. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!