Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Éjszakai pánikro...

Pánikbetegek! Éjszakai pánikroham esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok, de eddig ilyesmi éjszakai rohamom nem volt. El akartam aludni amikor erős szédülés és hányinger tört rám, meg halálfélelem. Bepánikoltam a sötéttől, fel kellett kapcsolnom a lámpát, ja lekapcsolom visszajön a pánik, hogy biztos van itt valaki..és félek. Várom a világost, addig biztos, hogy nem tudok elaludni. Még most se vagyok teljesen jól.

16L


2014. júl. 30. 03:35
 1/5 anonim válasza:

azt jó, ha tudod, hogy a pánikroham nem tud megölni

szóval ha megnyugszol, és lassan veszed a levegőt, akkor egy idő után jobb is lesz


ha meg van ott valaki, inkább az féljen tőled, amiért még egy pánikroham után is simán meg tudsz nyugodni, és el tudsz aludni...

de amúgy ha lenne, látnád a világosban bemenni, senki nem tud úgy odamenni, hogy már jó előre észre ne vedd, lépéselőnyben lennél

2014. júl. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nyiss ablakot, és igyál citromfű teát!
2014. júl. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.nincs különbség éjszakai me gnappali rohamok közt, a páikbetegséget folymatosan kell kezelni.

2.természetes gyógymódot kell találni rá, ha azok eredménytelennek tűnnek, akkor átmenetileg orvosi gyógyszeres kezelés is alkalmazható, de a függőséggel vigyázni kell.


3.a pánikroham meg tud ölni, bár kicsi ráa valószínűség, ha még időben kezeled.

4.az ablaknyitás ronthat rajta, a citromfűtea semmit enm ér roham ellen.

ha komoly megoldások érdekelnek, keress meg privátban.

2014. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nekem inkább tûnik valami alvászavarnak, mint pánikrohamnak.
2014. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudok egyetérteni pár gondolattal a 3.-ik hozzászólásnál:



1.van különbség, maga az éjszakai pánikroham határozza meg a pánik altípust, melynek megoldására kell így koncentrálni

2.elég tág fogalom, a természetes gyógymódot én is javasolnám (pszichológus, pszichoterapeuta, stb), a gyógyszerkészítményeket lehetőleg kerülni kell, a megoldást nem ezek jelentik


3.a pánikroham NEM ismétlem NEM trud megölni. csak azt tudom rá mondani, hogy aki mást mond az egy orbitális barom (bocs 3-as)

4.lehetőleg szakembert keress, az ő útmutatásai sokkal hasznosabbak lesznek bármelyikőnknél

2014. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!