Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha az egész...

Mit csináljak ha az egész életel rossz?

Figyelt kérdés
17/F vagyok 38kg emetofobiám van és ez miatt alig merek enni, pánikrohamaim is vannak, ideges is szoktam lenni a buszozást nem birom pedig fehérvárra kell bejárnom 2hetente 1szer és akkor is tiszta ideges vagyok és a suliban is van pánikrohamom. mit csináljak?

2014. dec. 15. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
fordulj orvoshoz.
2014. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jársz orvoshoz? Kapsz kezelést?

Ha elfogadod a segítséget és együttműködsz, akkor biztosan idővel javulni fog az állapotot.

Ami nagyon fontos, hogy ne várd, hogy csak úgy egyik pillanatról a másikra, valamilyen külső hatásra megváltozik minden, neked is kell tenni érte. Sőt, az a legfontosabb, hogy te mit teszel!

És felejtsd el az ilyen minden rossz hozzáállást! Meg akarsz gyógyulni vagy panaszkodni akarsz egész életedben?

Egyébként van valami konkrét oka, kiderült már? Pl. valami gyerekkori rossz élmény, trauma?

2014. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem járok még orvoshoz mert itt nincs gyermek pszichológus és csak márciusban leszek 18 éves
2014. dec. 15. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

És a közelben sincs gyermek pszichológus?

Mindenképpen járj orvoshoz! Nekem a március még olyan messzinek tűnik. Jó lenne, ha addig is kapnál valami segítséget.

Nincs egy közeli város, ahol van gyermek pszichológus? Szüleid pedig elvihetnének, elkísérhetnének, hogy ne kelljen egyedül utaznod.

2014. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy 24 évesen, lényegében véve egészséges, erős testtel, fóbiák és kellemetlen mániák nélkül is rossz lehet az élet.


Tehát vagy megtalálod a helyzetedből kihozható legjobbat, megpróbálsz kezelést találni a problémáidra.. vagy nem, és rossz is marad az élet, amíg vége nem lesz.

2014. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress barátokat, beszélgető partnereket, válassz hobbit. A legfontosabb az orvos lenne. Az iskolátokban nincs olyan akivel beszélgethetnél erről? Vagy a szüleid, testvéreid?
2014. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!