Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfogadhatja az ajándékom?

Elfogadhatja az ajándékom?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyet de szeretnék a pszichológusomnak ajándékot adni karácsonyra. Nem vennék neki semmit hanem egy pozitív idézetet kiírnék színes betűkkel és hasonlók és ilyen kis képkeretbe tenném és azt adnám neki oda. Szerintetek ilyet lehet? Vagy nem fog érte megsértődni?

2014. dec. 15. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha normális, (úgy értem emberileg) akkor elfogadja és értékeli. Ha nem ilyen, meg sem érdemli, ez pedig nem a te hibád. Szerintem nagyon kedves ötlet.
2014. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Emberileg nincs vele gond, nagyon kedves és jófej. Remélem örülni fog neki :)
2014. dec. 15. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elfogadhatja, hisz még pénzt se öltél bele igazán (ha jól értem), ebbe se lehet belekötni. De még ha valami apróságot vennél, azt is elfogadhatná. Mindenesetre én a helyében beszélgetnék az ajándékról. Hogy miért azt adtad, mit jelent neked, milyen érzésekkel vagy az egész iránt. És mivel a te esetedben egy kézzel készített ajándékról beszélünk, így szerintem ez is csak egy közlésmódnak mondható bizonyos szempontból. Önmagad kifejezése.


Szerintem ha rajzolok egy képet, azt elviszem megmutatni a pszichológusomnak és aztán azt mondom hogy szeretném, ha megtartaná, nem fogja visszaadni, hogy márpedig ő nem fogadja el. Ez egy kedves gesztus a részedről. A pszichológusnak nem célja megalázni téged. Ha mégis visszautasítaná, feltehetően meg is indokolná, hogy miért.

2014. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is adtam mar. Szep gesztus. :)
2015. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!