Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha Xanaxra/Frontin...

Mi történik ha Xanaxra/Frontinra kávét vagy energiaitalt iszom?

Figyelt kérdés
A koffein ugye elvileg stimuláns, az alprazolám pedig nyugtató, tehát nem "oltják ki" egymás hatását? Legfőképp személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)

2014. dec. 15. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a Frontin egy mezei nyugtató. Az antidepresszáns más féle gyógyszer.
2017. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A frontin szorongasoldo. Tenyleg nem antidepresszans. A pszichoaktiv szerek vilagaban depresszansnak hivjak, amit valiban stimulanssal akaraz keverni. Nem celszeru, ellentetes hatast valthat ki, ugyanakkor a tolerancia egyikre vagy masikra ebben segit. Alapallapotba hoz, hogy ne erezz elvonasi tuneteket, a masik meg hathat szabadon. Nalam az volt, hogy reggel bevettem frontint , aztan 2 oraval kesobb energiaitalt ittam ra kettot. Eltelt ket ora es megint 2 frontin. Teljesen feldobva mentem haza utana, olyan volt, mint mikor megnyugszol, lelazulsz, kabulsz, de nem vagy almos. Ez csak megfelelo tolerancia eseten mukodik, keves esellyel kecsegtet az ilyesfajta intoxikacio, vagy csak erteni kell hozza, akkor kihozhatod belole a legjobbat.
2017. okt. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 lorza válasza:
Tudomásom szerint a frontin kedélyjavító és nem nyugtató, nálam a 3 darab 0.5-ös frontin pár pohár whisky-vel bejön, megszűnik az emberek iránti undorom és felhőtlenül tudok szórakozni, tömegtől függetlenül. Pár óra múlva még 1-2 whisky, redbull kísérővel és elmúlik az álmosság, de a nyugalom megmarad. De a kérdésedre a válasz hogy ha elálmosodsz tőle akkor vegyél be többször kisebb adagokat, ha úgy is elálmosodsz akkor toljál rá nyugodtan energiaitalt, az álmosságot megszünteti, de a szorongás nem tér vissza. Ez nem olyan mint a speedre altató ( instant halát( klinikai halál( nem a vicces fajta, hanem a fekete zsákos))) személyes és ismerőstől szerzett tapasztalatok
2019. nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hat velem nincs semmi, kicsit be vagyok zsibbadva(egy feles xannyra ittam hellt)
2020. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!