Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni mert ideges,...

Nem tudok aludni mert ideges, nyugtalan vagyok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

aludni készültem amikor átléptem az alvás fázisába, és elkezdtem álmodni

osztálytársaim voltak benne, az egyik megszólította a másikat és annyit mondott "látjátok Balázs" és itt láttam egy háromszöget a suliasztalon, felébredtem és azóta nem tudok visszaaludni mert ideges vagyok,

gondoltam arra, hogy esetleg kicsit kész vagyok a stressz miatt, barátnőm elhagyott, sok vizsga suliban

meg amire gondoltam még, hogy az elmúlt napokban sokat foglalkoztam egy virtuális, procedurális matematikai algoritmusokkal működő végtelen világegyetemen (ne is kérdezzétek) és lehet ez kicsit túl sok volt már nekem esetleg?

vagy nem tudom

valami tipp, hogy nyugodtan tudjak elaludni?



2014. dec. 16. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
a sok stressz okozhat alvászavart..mikor az ember alszik lenyugszik a teste viszont az idegeskedés stressz felpörgeti az embert tehát nem fog tudni aludni max mire reggel mindenen átrágta magát és kimerült a gondolkodásba.. én azt javasolnám,hogy nézz valami könnyű vígjátékot vagy természet filmet animal planet akármi ami nem zavaró esetleg fokozatosan halkítsad le . vagy egyszerűen tereld el a gondolataid valami szépre amit szeretnél én olyankor mindig elalszom.. mire valóra váltanám képzeletben a vágyaim addigra már el is aludtam
2014. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az autogén tréning megoldás lehet. Tanuld meg, csináld, és immúnis leszel a tartós káros stressz hatásai ellen.
2014. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!