Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegesen szorongok, nem...

Betegesen szorongok, nem bírok aludni, miért?

Figyelt kérdés

Attól félek ha elalszom jön a Freddy Kruger és megöl engem... Tudom, hogy az egész egy baromság, de rettegek.

Valószínűleg kompenzálok vele valami elfojtott dolgot. Amúgy amikor nem gondolok rá olyankor reszketek meg minden bajom van. Nem rég volt az első párkapcsolatom, és miután megszűnt a munkahelyem onnantól van ez a problémám. Ma pl nem bírtam elaludni.

Arra gondoltam, hogy valami komoly trauma érthetett a múltban ami miatt ez rám tör. Meditáltam is. És az villant be, hogy általánosban három hónapot töltöttem egy általános suliban, és a legnagyobb paraszt gyerekek között voltam akik bántottak. És valamiért nem mert oda ütni nekik, meg mindenki utált csak úgy. Szerintem ez jöhetett ki rajtam valamiért...

Sokat veszekedtem az expárommal, míg nem véget ért a kapcsolatom, lehet ez is közre játszik.

Befogok golyózni így!

Vagy lehet tényleg jön a Freddy mert beidézem és megöl (a filmbe is úgy van).

Aki tudja hogy miért lehet ez kérem segítsen! :(

Esetleg egy pszichológusnak ha leírhatnám privátba a bajaimat, az is sokat segítene.

Bár anyám szerint már egy kicsit enyhültek a problémáim. Már nem összekuporodva alszom. Majdnem megtámadtam reggel amikor bejött a szobámba, azt hittem a Freddy az... :(


Elnézést a fogalmazásért kicsit szét vagyok esve mert nem aludtam.



2014. dec. 5. 10:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ha sokat meditálok, meg jógázom elmúlna magától?
2014. dec. 5. 10:13
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért még fellehet épülni ebből a mentális bajból?
2014. dec. 5. 10:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Már az is megnyugtatna ha az okát megírná valaki, hogy miről van szó, miért van ez, mert így tényleg rohadt ijesztő az egész...
2014. dec. 5. 10:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Először helyes lenne egy "lelki nagytakarítás". A meditálás tudattalan tartalmakat hív elő, és ezért fontos, hogy ne legyenek ott ártó információk.

Nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2014. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2014. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a videókat! Mindjárt neki állok megnézni, egy pillanat! :)
2014. dec. 5. 11:03
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!! :))))

Megnéztem az első videót, most már értem.

Az exbarátnőmmel a rémálom az elm utcában 2 néztük, és az nap éjjel veszekedtünk is vagy volt valami nem tudom pontosan. És azt álmodtam, hogy Freddynek a húsából eszek egy szállodában, meg ilyenek.

Szóval van egy elfojtott irracionális félelmem és ehhez hozzá kapcsolódott. Jó így már nyugodtabb vagyok.

Még egyszer nagyon köszönöm!!!!


Nézem a 2. videót amit küldtél!

2014. dec. 5. 11:33
 8/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem a 2. részt. ez is fontos volt. Láttam relaxációs videót. kifogom próbálni. így megnyugodtam valamennyire, hogy tudom a racionális okokat.


Még írjatok azért még jó válaszokat, ha van légyszi! :)

2014. dec. 5. 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne nézz hülye filmeket,ha ilyen hatással vannak rád!Egyszerű!
2014. dec. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már enyhült egy kicsit azóta, amióta megnéztem a videókat. Remélem teljesen elmúlik... :/
2014. dec. 9. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!