Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes a kislányom, és pár...

5 hetes a kislányom, és pár napja egyszerűen képtelen egy egészségeset aludni.10-15 perc nyugtalan alvás után rendszerint fölébred, és onnantól sír. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Látszólag annyira fáradt. Csak anyatejet eszik, és a születési súlyához képest már 1300 gr-al többet nyom, tehát éhezni biztosan nem éhezik.
2008. ápr. 3. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen problémának az ordugulás az oka...ők ugynis csak az orrukon vesznek levegőt...Lehet, hogy csak náthás...vagy az lesz...de lehet más gond is...nézesd meg egy fül-orr-gégésszel, ha nem javul..
2008. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanigy vagyunk mi is az 5 hetes kisfiammal, ő s több mint 1 kg-ot hizott. Én is keresem a sirás okát.

Néha a hasa fáj.

2008. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 5 hos a babám, de volt ilyen problémánk.Mérd meg mennyit eszik a babád.Lehet nem tud eleget vagy nem laktato ami van a cicibe.Nálunk így derült ki.Amíg nem mértem meg nem is gondoltam rá, mert kínálgattam a babám de nem kért,majd mikor a védönm tanácsára megmértem kiderült tényleg kevés amit eszik.Én éreztem,hogy lenne még böven amit ki tudna szopizni,de nehezebben jött és ő a fáradságtól nem tudta kiszívni.Kiprobáltam a tápszer két napig csak evett és aludt azóta nincs ilyen problémánk.Mérd meg azzal nem vesztes semmit hátha nektek is ez a baj.
2008. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy az én babám is hízott 20-25 dekát hetente.Amikor kiderült hogy éhségtől nem tud aludni 23 dekát hízott
2008. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálta és megfigyeltem, hogy saját magát ébreszti fel az akaratlan kézmozgásaival, amikor még nincs a mély álom periódusában. Pont itt javasolta egy anyuka / hála neki érte /, hogy bugyoláljam be. Azóta úgy altatom, hogy egy puha babaplédbe "bepólyázom", az ölembe veszem, pár percig ringatom és mikor elaludt visszateszem a kiságyba. Így a kezecskéivel nem tud kapálózni és 3-4 órát is alszik. Egyébként azt gondoltam, hogy az én babám biztos nem tűri, hogy így bebugyolálják, de nem..., már első alkalommal szó nélkül tűrte, sőt tetszett neki. Ha nálatok is ez a gond nagyon tudom ajánlani ezt a módszert.
2008. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!