Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális problémája...

Milyen mentális problémája lehet ennek a srácnak?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal 3x voltam vele randizni ami nagyon jól sikerült majd negyedik alkalommal idegesen találkozott velem, kifigurázott hogy én szerelmes vagyok belé és röhögött rajtam közölte hogy hagyjam békén majd elviharzott aznap este küldött egy bocsánatkérő sms, majd találkoztunk de nem semmi jó nem volt benne folyamatosan kritizált és nagyon sértő dolgokat mondott rám. Nagyon tudott manipulálni az önbizalmamat nagyon aláásta. Volt hogy azt mondta kihasználom pedig tényleg nem kértem olyat, hogy ezt mondja, többször radin otthagyott. Agresszív volt, üvöltött, káromkodott, az elején azért nem hagytam ott mert azt hittem a volt barátnője nagyon megsebezte a lelkét de utólag más probléma áll a hátterében. Velem mindenki kijön a volt kapcsolataiba soha nem volt hagos veszekedés. Nem értem az egészet. 3 hónapig tartott ez az őrület.
2014. dec. 19. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
összeakadtál ricsikével :DDD
2014. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba! Sokkal többet érsz, mint egy ilyen problémás hapsi.
2014. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!