Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha meg molesztáltak hogyan...

Gabriellajuditt kérdése:

Ha meg molesztáltak hogyan tudnám el felejteni ezt a tragédiát?! A Pszichologust ne ajáljátok mert azon tul vagyok már! De az nem segitett!

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 15éves lány vagyok kb 2 hete tortent meg velem egy (szerintem ) elég nagy tragédia !!! Megmolesztaltak :( igazabol nem tudom hogyan irjam le nagyon rossz erzes volt !! Egyik ismerosom itt lakik velunk (velunk : velem es csaladomal) 2 hetel ezelot at hivta egyik baratjat ! es mikor le mendtem a konyhaba oda jott ez az ember es eleg komolyan vegig nezett rajtam es olyanokat mondot nekem hogy szep vagyok csinos vagyok szexi vagyok STB...! Engem nem erdekelt nem is figyeltem ra ki kerultem es fel akartam menni vissza a szobamba mkor megragadta a karomat eleg erosen ;s utana el kezdet tapogatni (tapizni) es oda is nyult a nemi szervemhez en pedig rugdosodni kesdtem !utana rangatni kezdte a polomat meg huzgalni utana a falhoz nyomot csokolgata a myakam !! ekkor nagyon rosszul ereztem magam el kezdtem szedulni hanyingerem volt egyben "hiszti rohamot kaptam " mar nem tudom hogyan de valahogy ki szabadultam a kezei kozul e fel szaladtam a szobamba sirva es be bujtam az agyamba magamra huztam a takarom pledemet es orditva sirni kezdtem es noverem meghallodta bejot hozzam es kerdezte hogy mi baj ? en csak anyit mondtam hogy "hagyal beken " utana anyukam is beszaladt a szobamba es o is meg kerdezte erre megint azt valaszoltam "hagyak2 utana ujra megkerdeztek mi baj ? mi tortent ? ki bantott? erre ki bujtam a takaro es a pled alol es uvoltve azt mondtam " EL AKKAROK INNEN MENNI OROKRE !" anyukam kerdezte miert ? en pedig el mondtam neki hogy mi tortent ! de meg mindig orditva sirtam ! Apukam furdot de mikor halodta hogy orditva sirok azonal feloltozot es ki szalad a furdobol bejott a szobamba kerdezte mi baj ? Anyu csak anyit mondot "hogy a magas fiu megmolesztalta a kislanyodat "! Apa nagyon ideges lett azzonal le rohandt az emeletrol a sogoromal es megfogtak az a fiut es nagyon megvertek utana ki dobtak az utcara ! nehany ora mulva kevesbé de megnyugodtam ! masnap anyu megkerdezte hogy vagy en csak ra neztem es sirtam ! mondta hogy jobb lenne pszichologushoz mennem mondtam neki hogy jo fel is kerestunk egy szakembert mar az nap fogadot el meeseltem neki aztan probalt segiteni de mai napig bennem van mai napig nem alszom estenkent mert lehunyom a szemem es minden vissza jon !!Undorodom magamtol nem birok magamra nezni !! Arra kerlek titeket hogy aki at elt ilyet nagyon szepen kerem segitsen nekem hogy hogyan tudnam el felejteni ezt a tragediat ? ! elore is koszonom
2014. dec. 23. 03:21
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Szia, hány éves ez az ismerősötök??
2014. dec. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

PTSD-d lett, kevés pszichológus tud segíteni ebben.

EMRD terápia jelenleg az egyik leghatékonyabb módszer ennek segítésében, a srácot meg jelentsétek fel, mert veszélyes lehet még rád nézve is, meg mások miatt is.


[link]


A Nane egyesület van ilyen dolgokra specializálva, de nekem sajnos nagyon rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban.

2014. dec. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En adnek meg eselyt a pszichologusnak..2het alatt nem tud segiteni,biztos kell tobb honap hogy feldolgozd
2014. dec. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan pszichológusnak aki képzett PTSD-ben.


Az EMRD terápiát pszichológusok, vagy pszichiáterek csinálják.


A verbális terápia nem olyan hatékony, az ilyen eseteknél.

2014. dec. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a javaslatokat minden kepen megfogadom !!!
2014. dec. 23. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy megrúgtad az ürgét

Járj valami önvédelmi kurzusra, az jót tenne

2014. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!