Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy a pszichiáter...

Mit tegyek, hogy a pszichiáter emelje a Rivotril adagomat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy kevésnek érzed. Én ezt mondtam régen, meg azt is mondtam, ha sok. Ő az alapján dolgozik, hogy te hogy érzed magad.
2014. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg szívesen emel rajta ha kéred, hiszen nem az működteti a gyógyszerbizniszt, ha minél kisebb a fogyasztás.. hanem ha minél nagyobb.
2014. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem lenne jobb csökkenteni a mérget? Helyette inkább autogén tréning?

Igaz, hogy azt nem lehet csak bekapni, tenned is kell valamit érte.

2014. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem így van, mert tegnap mondtam neki, és visszautasított.
2014. dec. 31. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Tisztességes pszichiáter, aki nem akar minél több gyógyszermérget eladni?


Úgyis ki fog veszni az ilyen fajta. Nem is értem hogy tűrhet meg a szakma ilyen deviánsokat.. mondjuk úgy, hogy igazából ő is nyélbe üti a gyógyszer eladásokat, max. nem emel az adagokon.. azért ezzel károsítja a gyógyszeripart egy picit.


Igyál rumot a rivóra, úgy rendesen üt, nekem ez jött be.

2014. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Képzeld előző, nem minden pszichiáter olyan, mint a "mesében". Nekem 5 volt, ebből 1 egyáltalán nem adott gyógyszert, csak amikor huszadszorra is sírógörcsöm volt a terápia alatt és másképp nem tudott kezelni. A másik három mindig csökkentett a gyógyszereimen és ahogy haladtam a pszichológusommal, el is hagytuk őket. Csak egy barom volt, aki úgy látta, hogy zombiként jobban festek. És semmi köze nem volt a gyógyszeriparhoz. Kicsit el van tévedve, aki azt hiszi, hogy bárki is pénzel itt bárkit azért, hogy több gyógyszert adjon.


Kérdező, egyébként lehet azért nem akarja emelni, mert a rivo nagyon erős függőséget okoz és nem akarja, hogy csapdába kerülj. Lehet, az lenne jobb, ha belevágnál egy jó pszichoterápiába, akkor még el is lehetne hagyni.

2014. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamo77db ***** válasza:
Kedves kérdező! Eszedbe ne jusson ráinni a gyógyszerre, mert nagyon rossz vége lesz! Az előírt adagot is tartsad, ne emelj rajta. Amikor legközelebb mész az orvosodhoz, beszéld meg vele alaposan a gyógyszerezést!
2014. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván, gyógyszerlobbi az csak konteó :D


És a politikusok is tisztességesek. Sőt, mindenki az, az új világrend pedig olyan, mint egy naagy naagy család.


Hagyjuk már.. kivétel erősíti a szabályt, a pszichiátriát meg helyén kell kezelni. Elítélni.

2014. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Kattanj le egy kicsit a "pszichiátria a halálipar" elméletekről. Nem mondom, bizonyos mértékig van gyógyszerlobbi, de amikor 5-ből 1 pszichiáter akar gyógyszert tömni beléd, akkor 4 az nem pusztán kivétel, hanem többség... Arról nem is beszélve, hogy van, amikor tényleg szükség van nyugtatóra, feszültségoldóra, de azt is látni kell, hogy terápia nélkül a gyógyszer csak a tünetet kezeli és a gyógyszert el kell és el is lehet hagyni. Ha nem vagy beszűkült tudatállapotban, nen fognak beléd tömni semmit.


Egyébként arról a 5-6 pszichiáterről említést sem tettem, akik nem kezeltek hosszú távon, csak a kórházban találkoztam velük. Közülük sem volt olyan, aki gyógyszert minden áron alapon gondolkozott. Amikor év elején bekerültem megint, akkor mondtam az ügyeletesnek, hogy nem szedek már gyógyszert, ne adjon semmit, de engedje meg, hogy a gyógynövényes teám megigyam. Képzeld, azt mondta, hogy rendben.


Szóval nem tudom, te honnan szerzed az infókat, én spec. TAPASZTALATból.

2014. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Korlátozott számú jó tapasztalat nem teszi jobb hellyé a világot :)
2014. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!