Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem megy a kommunikálás?...

Miért nem megy a kommunikálás? (Nem bírom már így tovább)

Figyelt kérdés

Nem merek enni,mert félek,hogy megfulladok,beszélni se merek,mert félek,hogy hülyeséget fogok beszélni,ezért a suliban sem tudok felelni,senkivel nem tudok rendesen kommunikálni,illetve a pszichológusomnak sem merem ezeket elmondani.papírra sem merem leírni,csak ide,mert tudom,hogy itt senki nem ismer...

Az a helyzet,hogy családi gondjaim vannak.

Szeretném kérni a segítségeteket,nagyon félek a jövőtől,a jelentől,mindentől.

Ha tudnátok segíteni,lelket önteni belém akkor írnátok nekem?ez az egyetlen dolog ahol merek kommunikálni emberekkel.

Kérlek segítsetek!


2014. dec. 31. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Hány éves vagy? Akarsz beszélni?
2014. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne felj! Tudom, hogy mondani konnyu, de ez a legfontosabb. Biztos vagyok benne hogy nagyon ertekes ember vagy oriasi kedvesseggel, kitartassal es akaraterovel. Tudom, hogy tul fogsz lepni rajta! Ha nem izgulsz, konnyebben fog menni a kommunikacio, ha nem azon agyalsz, hogy nem megy, meg fogod tudni oldani az egyeb gondokat is. Biztos vannak celjaid, mar csak azokert is erdemes!

Remelem, valamennyire segitettem. Kitartas!

B.U.E.K.

2014. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.Igen,van kedvem.


Én igyekszem mindenben,feleléskor nem izgulni annyira,de nem megy,kérdez a tanár és nem jön ki a hang...

2014. dec. 31. 21:50
 4/4 anonim válasza:

Ne Félj! GONDOLJ CSAK BELE!.... előtted az egész életedazt .. a jelszó :HA AKARSZ VALAMIT AZT EL IS ÉRED!... próbálj pozitív érzelmeket táplálni magadban és ne úgy állj a dolgokhoz hogy nem megy.. hanem úgy hogy:IGENIS MENNI FOG! bármi is a tét ezt nefeledd!Te is fontos része vagy ennek a világnak!ne add fel a céljaid,álmaid azért mert nem vagy

biztos magadban!!!Te is értékes ember vagy!mondjon bárki bármit!

NEFELEDD FŐ AZ ÖNBIZALOM AKARAT MAGABIZTOSSÁG

! Itt most nem csak az elmei képességeid számítanak... Nehogy feladd mert gondolkodj pozitívan és egyszer majd csak azt veszed észre hogy milyen jól érzed magad! És nefélj az ismeretlentől!!jó most nemtudhatjuk mi vár ránk.. DE SOSE ÚGY NÉZZ A JÖVŐBE HOGY JAJJ MI FOG TÖRTÉNNI HANEM LÉGY MAGABIZTOS!!,NYUGODT HISZ NEM CSAK ROSSZ DOLGOK TÖRTÉNHETNEK!!!GONDOLJ CSAK BELE PL:LEHET TE NYERED MEG A LOTTÓT ez csak egy példa de de történik veled még jó dolog ! Egy tanácsot fogadj meg.:SOHA NE TEMETKEZZ A MÚLTBA MERT AZ MÁR ELMÚLT,ÉS MEGVÁLTOZTATNI NEM TUDJUK!De viszont a JELENT ÉLNI KELL!!!!!!ÉLVEZZ MINDEN PERCET ÉS POZITÍV GONDOLATOKKAL GONDOLJ A JÖVŐRE MINDEGY MI TŐRTÉNIK ÁLLJ MEG A LÁBAIDIN ÉS KÜZDD LE MERT ERÔS VAGY!ÜGYES VAGY ,ÉS BIZTOS TENGERNYI JÓ TULAJDONSÁGGAL RENDELKEZEL!!!!!HASZNÁLD HÁT KI NOSZA ÉLJ CSAK!ÉRD EL A CÉLJAIDAT ÉS LÉGY BOLDOG!!!ez a legfontosabbb! Remélem sikerült segítenem.. ^^üdvözlettel egy 11 éves lány ☆♡☆

2014. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!