Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » KInek mik vagy mik voltak a...

KInek mik vagy mik voltak a legerősebb fizikai tünetei pánikbetegség miatt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szívinfarktusra utaló jelek egy családtagnál, nekem egy egyszer mozgólépcsőn volt olyan, hogy úgy éreztem hátra zuhanok, kimondhatatlan félelem jött rám.
2015. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

értem, sajnálom


Nekem fejfájás, teljes arclezsibbadás, végtagmerevség, heves szívdobogás, halálfélelem, megőrülési "vágy"


1,5 MG Xanax és fél óra múlva jól vagyok.


Voltam neurológusnál kivizsgáláson tavaly télen, aki azt mondta, ez nem lehet szervi. 3 éve még agyi CT-n is ...


Egyébkét már 6 éve beteg vagyok, a pszichiáterek nem sokat segítettek, egyedül a gyógyszer, ami oldja a feszültésgemet... Sajnos ez van.



Pokol, ha elkap... azt hiszem itt a vég :'(


gyógyszer nem lenne, akkor nem bírnám...

2015. jan. 2. 15:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Nos, ez sem lehet leányálom, rohadt egy dolog ez a pánikbetegség, az ember nagyon rosszul tud lenni tőle, halálfélelme van és sokan el sem hiszik, hogy milyen rossz ez.
2015. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szinte kibírhatatlan...
2015. jan. 2. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez semmi az én tüneteimhez képest.
2015. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Milyenek a Te tüneteid?


Nekem közbe az egész pofám lezsibbad.


deszívesen meghallgatlak !!!!

2015. jan. 4. 00:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Pszichoterápia nélkül ez aligha fog javulni. Keressél egy kiképzett terapeutát, aki KIP, ego-state, regresszió, Rossi, Bradshow, Ericksoni módszerekkel kezel, és gyorsan megszabadulhatsz a pánik szindrómától.

Legalább nézz utána a lehetőségeknek.

2015. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1,5 mg frontin egyben? Kicsit durva.

Jobb lesz, ha a nyugtató helyett antidepresszáns fogsz szedni, ott nem kell adagot emelni, nem fog leütni, nem lesznek hullámvölgyek és a frontint is le tudod idővel tenni.

2015. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Soha sem szedek többé antidepresszánst, SEMELYIK nem használt és tönkre tette az életem!!!


Szinte az összeset kipróbáltam, pszichiáter előírása alapján szedtem, de csak rosszabb volt, mellékhatásokkal.


Soha nem szedek többet antidepresszánst.


Ellenben a frontin mindig segít, el tudom látni a feladataimat, nincsenek mellékhatások !!!

2015. jan. 6. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen antidepresszánst szedtél és mennyi ideig?
2015. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!