Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyre kaptam beutalót....

Timcsikusz kérdése:

Tündérhegyre kaptam beutalót. Viszont 3 gyerekem van a legkisebb 15 hónapos. Mire számitsak? Járóbetegként be lehet oda járni?

Figyelt kérdés
Sajnos a befekvés nem fog menni.Pedig ugy érzem szükségem lenne rá.már vagy 8 féle antidepit kipróbáltam körübeül 6 éve vagyok pánikbeteg,de most már depresszió is társul hozzá és nagyon erős szorongás.Nehezek a hétköznapok és a dokim szerint nagyon kellenne egy jó terápia.a TÜNDÉRHEGY tényleg jó? És van valakinek tapasztalata hogy kisgyerekes anyuka bejárhat járóbekegként?azt mondta a dokim ezt ők fogják eldönteni szombaton de közel sem biztos hogy igy is "felvsznek".
2015. jan. 7. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

90-es években voltam ott 6 hetet. Első két-három hétben nem nagyon engedtek ki senkit, de még telefonálni sem lehetett. Én a két hét után bejárós lettem.

Az ottani munkáról - már csak az időtávlat miatt is - nem tudok minősítést írni. Nekem csalódás volt.

Voltak olyanok, akik máshonnan jöttek át, illetve már máshol is voltak. Ők azt mondták, sokkal emberibb.


Nem börtön és nem kényszergyógykezelés. Ha nem bírod, szépen hazasétálsz.

2015. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!