Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak már csak nem...

Mit csináljak már csak nem áll le? Zaklatás folyton kamu face-ról jelölget és ír rám!

Figyelt kérdés

Szóval van egy gyerek aki folyton rám írkál és bejelöl már egy ismerösömröm csinált facebook-ot és úgy jelölt be! Már ötödik facebook-t tiltottam le ! Mindennap jelöl egyel hát már nem igaz! Megírtam neki hogy kopjon le vagyok megyek a rendőrségre de csak megint bejelöl!

Mit csináljak az ilyen elmebeteg ember ellen ? Már komolyan mondom felidegesít!



2015. jan. 10. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele, nem muszáj visszaigazolni a jelölését és elolvasni sem kell amit ír, ha nem reagálsz, akkor majd látja, hogy nem idegesít és abbahagyja.
2015. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem mehetsz a rendőrségre. Minden nap bejelöl, minden nap letiltod, ennyit tehetsz. Ne válaszolj neki semmire, egy kattintás, ha látod, hogy megint ő, és tiltás. Neki nagyobb fáradság a kamuprofilokat gyártani, majd megunja. Egyéb üzenetek mappádat ne is nézd, és ne igazolj vissza mindenkit, akiről nem is tudod, kicsoda. Elvileg írkálni sem tud így.
2015. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oké köszi! :)

Jó már letiltottam megint!

Haveromról csinált kamufacebook-ot! és azon írkál nekem!

2015. jan. 10. 14:38
 4/8 A kérdező kommentje:
De tudom ki zaklat! Meg van az eredeti facebook-ja az nem számít?
2015. jan. 10. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nem is kell tiltogatni, mert akkor tudja, hogy megnézed az oldalt, vagy az üzenetét. Ha ír, vagy jelöl, egyszerűen ne reagáld le és kész, nem tud úgy sem semmit tenni. Az üziket törlöd és kész, nem kell tiltani, hidd el abba fogja hagyni. Ez a legjobb lerázós módszer. 0 reagálás.
2015. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem számít. Kamu profilokkal bejelölni írogatni nem bűn, ez nem zaklatás. Ha olyan tartalmú leveleket küldene, hogy megtalál, megöl, az már elvileg fenyegetés, de azzal se nagyon foglalkozik a rendőrség, ismerősöm tapasztalta. Tényleg nem tehetsz semmit, csak ne figyelj rá és várd meg amíg megunja. :)
2015. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha annyira zavar töröld magad facebookról, vagy szüneteltesd a profilod 1-2 hétre
2015. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Telepíts fel facebook szűrőt.
2015. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!