Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek a bukfenctől?

Félek a bukfenctől?

Figyelt kérdés

14 leszek februárban.184.6 magas,és kb.70 kiló.

Naszóval: Én nekem a 3-adik iskolám amibe,most járok.Én nekem 1-2 be ment a bukfenc,3-4 be úgy sirtam mint az állat,5-6-7 azóta nem tesiztem (talajgyakorlat)azértmert mindig vagy véletlen vagy direkt bezeglettem,kicsúszott alólam a bokám idén ma lesz az első nap ahol,talajgyokorlat lesz (sulinkba) Ma reggel nem éreztem jól magam,de.őtt haza jövök.

A tesitanárom katona volt (elit) és nem segit semmit most ennyi mert megyek suliba


2015. jan. 12. 06:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy pszichológus kéne neked. Hogy lehet úgy élni, hogy egyáltalán nem tornázol? Mások még fizetnek is, hogy edzőterembe járjanak!
2015. jan. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamo77db ***** válasza:
79%
Engem is rengeteget kínzott egy hülye tornatanár, mert gyenge és ügyetlen voltam. Nem tudtam cigánykereket vetni, rémálom volt számomra a kötélmászás, rúdmászás, szekrényugrás, gyűrűgyakorlat, stb. A nevem, ahogy a tornatanár szólított "sánta, béna, nyomorék, tehén" volt. Ez az ember valósággal terrorizált engem. Az osztály meg röhögött rajtam. Aztán egyszer tornaóra előtt rosszul lettem. Az ájulás szélén voltam az öltözőben. Szerencsére pont a sulinkban volt az iskolaorvos és neki, mint orvosnak elmondtam mindent erről a szemét tornatanárról. És ezután felmentettek tornából, pontosabban gyógytestnevelésre kellett járnom. Sajnos nem szakadt meg a kapcsolat ezzel a barommal, mert a tesi mellett biológiát is tanított nekünk. De gyűlölni fogom a marhát, míg csak élek!
2015. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jólvan első!

Második nagyon kösz!

Tudtam bukfencezni az megy,hátra is.

De mivel 3-4 kövérnek nevezhető srác van(én is benne vagyok),ezért szivat a tanár. Ha rosszul megy akkor már azzal fenyeget,hogy gyerünk szaltó!

És kedves első! Én tesizek minden nap csak télen vagyok ilyen mert félek ettől az agresszív fa*ztól

Ja! AMIKOR KINTI TESI VAN (az év nagyobb részében) akkor mindig tesizek télen nem sokszor 3 hónapban kb 5-6 szor. Heti 3 tesi van

2015. jan. 12. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
egyes voltam:a kérdésed harmadik sorában szerepel, hogy "azóta nem tesiztem".
2015. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

A szülődnek kell a tanárral elbeszélgetni,mi is igy voltunk annak idején .Elmagyaráztuk a tanár úrnak,ő sem egy olympikon,de még a neve sem volt olvasható az élsportolók között.csak annyit várjon el a gyerektől amire képes.

Ne akarja már egy tulsúlyos gyerektől olyan magasat ugorjon,meg távol,és kötélre is úgy másszon ,mit egy vézna gyerek .Nem tetszett neki,akár meg is buktathatom .

Gondoltuk nehogy már ez miatt ne legyen jeles,felmentettük .Gyógytornára járt .5 lett itt tornából .Ez volt az igazi nagy pofon a tanár úrnak .

2015. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
62%
Az én tesóm se bírja a bukfencet, egyszerűen nem, és kész. Az ő tornatanára is elég katonás, utálatos. Tesóm elment pszichológushoz és az kiírta bukfenc alól :)
2015. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ő még annyi hogy egyszer azzal ment el az óra,hogy elmesélte hogy katonaságba, hogy pucolta ki a szaros wc-t fogkefével.

+ volt diliházban mert, úgy pofánvágta az oszt.társam,

hogy majdndm lerepült a feje+ egy lányt végigrángatotta lépcsőn.

2015. jan. 13. 06:22
 8/8 anonim válasza:
Mekkora egy g'ci f'sszopó tanárod van ,és ha nem bukfencezel akkor meg mi van ??? SEMMI
2015. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!