Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi van ha félek a bukfenctől?...

Mi van ha félek a bukfenctől? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik de nem merem megcsinálni mikor a tanár is lökött meg akkor is a nyakamat megrántottam és fájt nővérem is mondja minden gyerek megtudja csinálni a bukfencet de nem tudom én nem merem el lökni magamat félek kitöröm a nyakamat vagy valami félek mikor én jövök a sorban és nem tudom el lökni magamat de a tanár mondja lökd el magad de nem tudom elképzelem mindig hogyan kel csinálni könnyű de mikor a pózban vagyok és csinálnám akkor nem merem ráadásul itthon sem tudom gyakorolni mert nincs olyan ágy amin lehetne szóval nem tudom mit tegyek létszi segítsetek és normális válaszokat léci ne gúnyoljatok így is elég szarul érzem magam hogy egy bukfencet nem vagyok képes megcsinálni...:( válaszokat előre is köszönöm szépen mármint ha normális
2012. dec. 9. 21:29
 1/2 harmincharom válasza:
Mi nem tudunk segíteni abban, hogy ne félj, ezzel neked kell megbírkóznod. De amúgy meg nem kell tőle félni, gondolom nem sok izgalom van az életedben, ha ennyire félsz. Ne gondolkodj annyit, csak csináld.
2012. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi...még jöhetnek válaszok!
2012. dec. 11. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!