Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most aranyér vagy rákos...

Ez most aranyér vagy rákos vagyok? (félek)

Figyelt kérdés

Na szóval nem kertelek gondoltam megkérdezem, hisz azért van ez az oldal..

Tegnap mikor épp pupozni voltam és kitöröltem akkor véres volt a papír de rájöttem hogy a vér az nem onnan jött hanem van még az ánuszom mögött egy kis valami olyan mint egy kis lyuk az újjam hegye belefér és abból szivárgott a vér..utána persze rögtön ülőfürdőt vettem és amikor hátradőltem a kádban akkor éreztem hogy valami kicsit szúr...

21 éves vagyok..korábban nem volt ilyen panaszom.

Apukámnak aranyere van már rég óta..

Volt már valakinek hasonló? Ha próbaképpen odateszek egy zsepit és megnyomom vele akkor most is kicsit piros lesz..


2014. dec. 8. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy aranyér. Sok minden előhozhatja: erőlködés a wc-n, kemény széklet, hidegre szoktál ülni, rövid a kabátod ebben a hideg időben, sokat ülsz, illetve nálad elég valószínű, hogy gyengék a szöveteid, és ez okozza az aranyeredet. Van Reparon kenőcs és kúp, azokkal kezeld, és figyelj oda fentebb leírtakra!
2014. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aranyér, de mért nem mész el orvoshoz, vagy veszel krémet a patikába?
2014. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Huni6131 ***** válasza:
Sürgösen fordulj orvoshoz és ne aggódj az semmire sem jó amig nemtudod hogy mi az.
2014. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha lyukat érzel ott, akkor lehet akár sipoly is. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, de azért mindenképpen mutasd meg orvosnak!
2014. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sem az egyik, sem a másik, de tetszik, nem tetszik, dokinak látni kell.
2014. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jólvan majd elmegyek csak nem akarom hogy rokonság megtudja...
2014. dec. 8. 20:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Az aranyér tulajdonképpen visszértágulat, tehát nem lyuk, hanem dudor, ami irritációra begyulladhat. Lehet persze a dudor belül is, akkor te nem tudod tapintani, de ez más lehet tényleg sipoly, ahogy már írta valaki előttem. Ha kezeletlenül hagyod, akkor idővel elrákosodhat, ahogy az aranyér is. Szóval kezelni kell.
2014. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor már úgy is mind nekem...kész vége
2014. dec. 8. 21:43
 9/18 anonim ***** válasza:
Pontosítanád, hogy minek is van vége?
2014. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az életemnek
2014. dec. 8. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!