Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van remény egy boldog jövőre...

Van remény egy boldog jövőre a párommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok .

Valószínűleg depressziós vagyok. Szerintetek a depresszió egyik "mellékhatása" hogy semmit nem képes érezni a beteg senki iránt? Se a párja ,se a családja senki más iránt? Ennyire tönkre vágja az embert? És mit jelent az ha nem érez pl a párja iránt az ember semmit és így is kitart mellette és nem adja fel? Félek ,hogy menthetetlen vagyok és mindenki elfog tőlem fordulni. Ha meggyógyul az ember akkor visszajönnek az érzései? Kérlek segítsetek


2015. jan. 12. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha meggyógyulsz, minden helyreáll. De depressziót csak szakorvos tud diagnosztizálni, és az egy eléggé súlyos állapot. Hónapokig kell kezelni, gyógyszert szedni. De az írásodból én nem érzem a depressziót. Hamarosan kisüt a napocska, és jobb kedved lesz. Addig is tartsál ki a párod mellett..
2015. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!