Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Féltetek az első terápiás...

Féltetek az első terápiás üléseteken?

Figyelt kérdés

Én nagyon izgulok, nem tudom, hogyan fogok tudni beszélni magamról az elején. Nem szeretem kimutatni az érzéseimet.


Támogatást kérnék!



2015. jan. 12. 21:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
En nagyon feltem, akkor voltam 17 es anyukam vitt el. En valasztottam a terapeutam (ferfi) mert szimpatikus volt de feltem. Sokszor mentem is hozza ugy az elso par honapban hogy szorongtam (neha most is), de nekem ez is az egyik betegsegem. Nincs benne semmi felnivalo :) legy oszinte, mondj el MINDENT!!! :) Sok sikert
2015. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én is féltem.

Légy vele őszinte, ez a legtöbb amit tehetsz. Ha nem szimpatikus, vagy bunkó akkor keresel egy másikat. De mindenképp mondj el neki mindent. Viszont idővel lehet ki kéne mutatni az érzéseidet. :)

2015. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

A terápiák a feltétel nélküli elfogadáson alapulnak!

Ha jó a szakember akkor feloldja benned ezt a félelmet!

:)

2015. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én az első alkalommal, nagyon féltem. Bár én pont szorongás miatt mentem többek közt.... az első alkalommal többnyire ő beszélt nem is én. Alig tudott kihúzni belőlem pár szót... már pár hónapja járok hozzá, de még mindig sokmindent amit szerettem volna, vagy kérdezett nem mondtam el... de egyre könnyebb, mert egy idő után egyre jobban bízol majd benne... s előbb amíg nwm bízol benne, még nem biztos, hogy egyből megnyílsz, persze az függ attól oa, hogz te milyen vagy.... de az nem baj ha az elején nem leszel túl bőbeszédű... hidd el, én is nagyon féltem, de jött minden magától.ha kellett le is írhattam, ha mondani nem mertem. Ne aggódj, minden rendben lesz... ne aggódj, nem olyan vészes, mint amilyennek képzeled. Szedjél magnéziumot, hogy ne stresszelj annyira... és lazíts egy kicsit! Minden jól fog menni, hidd el, nekem is rendben volt minden, neked is menni fog! Szerintem nem gond egyébként, ha az elején még nem leszel olyen nyílt, idő közben egyre könnyebb lesz. Csak légy őszinte
2015. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
én is féltem eleinte. de nem attól hogy ki kell mutatni az érzelmeimet, hanem attól, hogy nehogy téves diagnózist állitsanak fel rólam. ez persze idővel tisztázódott. olyan orvost keress, akiben meg tudsz bizni.
2015. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
7000Ft/ 60 perces ülés az reális? Úgy értem megéri?
2015. jan. 13. 17:10
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyébként én is ilyen szorongós vagyok, de nagyon durván rám tud törni.... Ha belegondolok abba, hogy mennem kell, akkor máris nagyon "ráparázom"...
2015. jan. 13. 17:11
 8/25 anonim ***** válasza:
A pszichológusnak az a dolga, hogy megnyisson. Valószínűleg nem az első ülésen fog bekövetkezni.
2015. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
az nem is sok
2015. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem drága, bár én vidéki vagyok. :)
2015. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!