Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan jöjjek ki és legyen...

Hogyan jöjjek ki és legyen újra életkedvem, boldog életem?

Figyelt kérdés
depresszios vagyok. Ugy kezdodott, hogy 22 éves voltam és mindenképpen akartam egy komoly kapcsolatot,de bem jott ossze. Csak a kalandok. Mivel ez szeretethianyhoz vezetett sulyosan,depresszios lettem. Ilyen állapotban pedig már elment minden kedvem attol h talaljak vkit,ambicioim nincsenek nem is erdekel már az ismerkedés.eltelt mar 3 év. Mi a megoldas h ismét boldog legyek?
2015. jan. 14. 14:47
 1/1 anonim válasza:
Feltétlenül menj el pszichológushoz vagy inkább pszichiáterhez. Ők nagyon jól ki tudnak kezelni, egyik ismerősömet is szépen kikezelték és most tökéletesen jól érzi magát. Ha már úgy érzed, jobban vagy, talán újra megjön a kedved az imerkedéshez. Azonkívül tölts kicsit több időt a közeli barátaiddal vagy családoddal, ez is segíthet. Olvass könyveket (tapasztalatom szerint a filmek inkább rontják a hangulatot, legalábbis az enyémet.) Foglalkozz olyan dolgokkal, amik általában örömet szereznek. Menj el néhányszor sétálni egy parkba vagy erdőbe. Ha már jobban vagy, a kisugárzásod is jobb lesz, és a pasik majd jobban felfigyelnek rád. :) Sok sikert! Ja, és ha gondolod, látogasd meg a maiige.hu-t. Nekem gyakran segít, ha problémáim vannak.
2015. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!