Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erdemes pszichoterapiara...

Erdemes pszichoterapiara menni? Pszichiaterrel mar beszeltem.

Figyelt kérdés

sziasztok

van nehany gyerekkori traumam , amik miatt jelenleg is problemaim vannak. voltam pszichiaternel es majdnem egy orat beszeltunk. adott tanacsokat, de meg mindig problemaim vannak pedig azt csinalom amit mond.

panikbeteg is vagyok, es nyugtatot szedek idonkent. amikor kell.

miben mas egy pszichoterapeuta ? oda fizetni is kell. edemes elmenni? hatasosabb mint a pszichiater??koszonom a valaszokat.



2015. jan. 14. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem hatásos lehet. én pszichológushoz járok, kb egy fél éve, még nem oldódtak meg a problémáim, de szerintem sokat segít. én érzem, hogy ez segít, és nekem fontos, hogy járjak.
2015. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy jó pszichoterapeuta nagyon sokat tud segíteni. Ehhez kell a te elköteleződésed és kitartásod is.

Egy jó terapeuta nem ad tanácsot, hogy mit hogy csinálj, hanem abban segít, hogy te magad találd meg a számodra legmegfelelőbb módszereket, célokat, kapcsolatokat, stb. Segít megtalálni önmagad!

2015. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!